WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Usuńcie żenadę z tabeli

TVP1 i Polsat liderami w naziemnej telewizji cyfrowej

Usuńcie żenadę z tabeli Śro Sty 16, 2013 8:29 am

O,17%? Really?
Awatar użytkownika
pobudka!

Re: TVP1 i Polsat liderami w naziemnej telewizji cyfrowej

pobudka! Śro Sty 16, 2013 10:04 am

Co wy za bzdury wypisujecie.....jakies zera, przecinki....nie mozna napisac 17, 25, albo 6,8....co za bajzel....
Awatar użytkownika
sam

sam Śro Sty 16, 2013 10:08 am

HD w TVP1 robi swoje, Polsat i TVN w SD nie będą miały takiej jakości.
Awatar użytkownika
telewizorek

telewizorek Śro Sty 16, 2013 10:59 am

Zasłużone czwarte miejsce od końca Polsat Sport News.Na tym kanale jeszcze nic nie oglądałem.Uważam ze taki kanał to "zapychacz" miejsca w dvb-t bo bardziej wartościowe kanały polsat ma na swojej platformie
Awatar użytkownika
olo

olo Śro Sty 16, 2013 11:41 am

to,że kultura ma zasieg tylko na pol Polski nie zmienia faktu żenujecego poziomu merytorycznego i reali
zacji,o ile replaye są o czym i ich poziom trudno sknocic, chyba,ze dajc migajace podpisy i trzaski na offie,
to tzw. sztuka wspolczesna/nowoczesna to grafomania i poróbstwo, to wykopaliska pseudosztuki nowoczesnej, kiedys kabotyni aspirujacy do miana artystow baa..., puszczali na ekranie kropki/kreski z szumami i trzasakami /brak sygnalu/ i nazywali to "przelomem informacyjnym swiata", albo "cierpieniami Wertera" albo innie grafomanskim tytulem,a rzesze krytykow wzdychaly i cmokaly. Te bzdety byly juz 30-40 lat temu I podobnie kabotynsko wygladja paszporty Polityki , zarowno bredzenie prowadzacycj o misji i sztuce, versus zgnila komercja,no ale taki Mondrian sie sprzedaje jednak ,komercyjnie :) jak i dziela nagrodzone,ktore trudno ogladac,bo po co
Awatar użytkownika
znaFca

znaFca Śro Sty 16, 2013 1:48 pm

Dobre wyniki Pulsu 2, który nadaje tylko przez połowę dnia i ma najmniejszy zasięg ze wszystkich stacji NTC, a mimo wszystko zajmuje miejsce w środku stawki.
Awatar użytkownika
quta

quta Śro Sty 16, 2013 7:20 pm

Dziwi mnie,że Tvp Kultura jest na ostatnim miejscu.A taki beznadziejne stacje jak Tv6....Puls2....Atm Rozrywka....mają większą oglądalność.
Awatar użytkownika
ftwk

ftwk Śro Sty 16, 2013 11:50 pm

quta napisał(a):Dziwi mnie,że Tvp Kultura jest na ostatnim miejscu.A taki beznadziejne stacje jak Tv6....Puls2....Atm Rozrywka....mają większą oglądalność.

1. Zasięg.
2. Nieatrakcyjna dla większości oferta.
Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
olo

olo Czw Sty 17, 2013 6:56 am

prymitywizm liternictwa i grafiki na planszach ma sugerowac widzowi,ze styka sie
z kultura wysoka,eltarna,nie dla wszystkich,podobnie scenografia walacego sie magazynu
cementu- pustostanu, stolu z desek mowi nam ,ze mama doczynienia z artystami z salonu
wypedzonych nieudacznikow asprujacych,ktorych pycha doprowadzila do zguby :) :)
i dlatego tvp kultura towrzona przez takich ludzi jest na koncu
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Sty 17, 2013 2:53 pm

Od miesiąca korzystam z Naziemnej Telewizji Cyfrowej i pozwólcie, że podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami:
Zalety NTC:
- świetna jakość obrazu i dźwięku
- jest darmowa
- dostęp do EPG, możliwość nagrywania (zależnie od dekodera)
- duża oferta kanałów (obecnie max. 18, w analogu max. 5)
Wady:
- za dużo prymitywnych kanałów z ubogą ramówką w dodatku kapitałowo powiązane z Polsatem i TVN (TV6, ATM Rozrywka, TTV)
- karygodne jest to, że więcej osób ma dostęp do Polo TV, niż np. TVP Kultura! Niestety tak będzie co najmniej przez cały bieżący rok...
- jest za dużo kanałów ogólnotematycznych - brakuje jeszcze jednego kanału informacyjnego i sportowego, brakuje pluralzmu w obecnej ofercie NTC; niestety sytuacja poprawi się najwcześniej za rok gdy z MUX1 wycofa się TVP.
Awatar użytkownika
olo

olo Czw Sty 17, 2013 3:03 pm

pani/i AS zapewne jest zwiazana ekonimicznie z tvp i dlatego tak pisze o zaletach zatrudniania znajomych
niekompetenych i nieudolnych w dziedzinach takich jak sztuka baaa... kultura ba... i innych bzdetologiach
w celu pobierania panstwowej kasy za friko, bo tacy fachowcy od kamer,swiatla i kabli jednak cos musza
umiec, bo sie wyda od razu,ze sa po szkole kucharskiej i znajmomymi Zdzicha z zarzadu. A reszta ma
tam robote na tzw krzywy ryj :)
Awatar użytkownika
AS

AS Czw Sty 17, 2013 5:32 pm

@olo Wręcz przeciwnie! Jestem bardzo zniesmaczony ramówką TVP Kultura. Jednak chodzi mi o sam fakt, że kanał disco-polo może odebrać praktycznie każdy a kanał tzw. kulturalny średnio co 3 gospodarstwo domowe. Mam nadzieję, że po zwiększeniu zasięgu poprawią przede wszystkim JAKOŚĆ obrazu. Zaznaczam, że obecnie nie mam dostępu do tego kanału ale od czasu do czasu mam możliwość obejrzenia go poza miejscem zamieszkania i mówiąc delikatnie - praktycznie w każdej kwestii (technicznej i programowej) pozostawia wiele do życzenia...
Awatar użytkownika
olo

olo Pią Sty 18, 2013 12:15 am

nie znam kanalu disco polo,ale znam Oczy czarne Ivana i Delfina /czy jakos tak / moj ulubiony utwor
w tym segmencie muzyki / bo reszta to blee, spelnia on oczekiwania pokladane przez sluchaczy
w muzyce,nie kazdy oczekuje ,ze muzyka bedzie go szkowac, zrywac na nogi albo burzyc jego swiato
poglad i temu podobne, jak to zapewne oczekuje pan Penderecki, ja mam za sciana jednego pana
Pan Dereckiego,o swicie budzi mnie woibracja i warkot o zniemmej modulacji wiertarki z udarem
prujacej betoen ,to Jutrznia, a wieczorem powtarza sie rytual drugiego Pana Dereckego,ociezalego
umyslowo acz pisadajacego pianino, uderza naprzemiennie w dwa klawisze w odstepach co 5 sekund
i tak przez godzine.Wiec ja oczekuje od tworcow muzyki czegos wiecej niz szoku i wk..........
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 95 gości