WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Stały Widz

TVP1 i Polsat liderami w naziemnej telewizji. Stopklatka TV lepsza od ATM Rozrywki

Stały Widz Wto Maj 06, 2014 9:04 am

A gdzie w tym zestawieniu TVP Kultura??czy aż tak niszowym kanałem jest ta stacja że ma tak niską oglądalność?? Dla mnie najlepsza stacja nadająca na multipleksie....
Awatar użytkownika
polpot

Re: TVP1 i Polsat liderami w naziemnej telewizji. Stopklatka TV lepsza od ATM Rozrywki

polpot Wto Maj 06, 2014 10:43 am

lol
Awatar użytkownika
Mat

Re: TVP1 i Polsat liderami w naziemnej telewizji. Stopklatka TV lepsza od ATM Rozrywki

Mat Wto Maj 06, 2014 11:42 am

A gdzie w zestawieniu jest TV TRWAM ?!
Awatar użytkownika
obi

obi Wto Maj 06, 2014 12:26 pm

Do Mat: czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją najsilniejszą stroną, prawda?
"Nielsen Audience Measurement nie monitoruje oglądalności stacji TV Trwam".
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Maj 06, 2014 1:13 pm

W zestawieniu brakuje 3 stacji PSN, TVP Kultura i TV Trwam. Dwie pierwsze są monitorowane ale nie są ujęte w zestawieniu, Obie mogą mieć udziały ok 1%. Suma pozostałych stacji to ok 95%. Więc Trwam w DVB-T może mieć ok 3 procent
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Maj 06, 2014 4:28 pm

brakuje np. tvp kultura, bo to top 20 stacji, a nie wszystkie stacje
Awatar użytkownika
zen

zen Wto Maj 06, 2014 5:48 pm

Brawo tvn i tvp polonia
Awatar użytkownika
lecho

lecho Wto Maj 06, 2014 7:11 pm

Dlaczego w tym zestawieniu nie ma min. TV TRWAM ?
Awatar użytkownika
ex

ex Śro Maj 07, 2014 11:07 am

a gdzie TVP Kultura?
Awatar użytkownika
Johnny

Johnny Śro Maj 07, 2014 6:23 pm

TV Trwam nie płaci za monitoring Nielsena więc ich nie ma. Jedynym powodem, żeby płacic za telemetrie jest chęć sprzedazy reklam, a TV Trwam prawie nie ma reklam, a jeśli juz ma to pewnie są sprzedawane we własnym zakresie. Wyniki oglądalności do niczego nie są im potrzebne.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości