[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP1 i Polsat liderami września. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Iga

TVP1 i Polsat liderami września. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami

Iga Pią Paź 02, 2020 5:45 am

Hitem jest Hotel Paradise na Siódemce!
Awatar użytkownika
xxx

Re: TVP1 i Polsat liderami września. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami

xxx Pią Paź 02, 2020 7:10 am

"Iga" napisał(a): Hitem jest Hotel Paradise na Siódemce!

Jakby był hitem to by był w tabelce. Na szczęście go tam nie ma i nigdy nie będzie.
Awatar użytkownika
seba

Re: TVP1 i Polsat liderami września. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami

seba Pią Paź 02, 2020 7:48 am

zawsze zastanawia mnie oglądalność TVP3, wydawać by się mogło, że kanał będzie co najmniej w TOP 10 a on momentami nawet do 20stki nie wchodzi
Awatar użytkownika
lovelas

lovelas Pią Paź 02, 2020 12:51 pm

Love Island jest mega. rozwala system. najlepszy program ever
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pią Paź 02, 2020 12:58 pm

„Wiadomości” TVP1, które zgromadziły 2,53 mln widzów (emisja 20 września)"
A ja zawsze oglądam Wiadomości na TVPINFO, więc wg tego portalu nie jestem widzem Wiadomości TVP :D:D
Awatar użytkownika
studencik

studencik Pią Paź 02, 2020 1:24 pm

Wyspa miłosci na Polsacie mnie rozpala i relksuje jednocześnie
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Pią Paź 02, 2020 2:14 pm

nudaa i dno Polsat i TVP nie oglądam same nudaaaa
Awatar użytkownika
Fankaa

Fankaa Pią Paź 02, 2020 2:15 pm

Fakty TVN Liderem brawoo TVN
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości