WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karol

TVP1 i TVN liderami oglądalności. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami tygodnia

Karol Pon Paź 05, 2020 9:05 pm

Kuchenne wyżej niż Fakty! :o
Awatar użytkownika
Jurek

Re: TVP1 i TVN liderami oglądalności. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami tygodnia

Jurek Pon Paź 05, 2020 9:11 pm

Brawoo TVN a Na Wspólnej powinno być 2 widzów albo 1 widzów nie wiem czemu tak nie piszą...
Awatar użytkownika
Mirek

Re: TVP1 i TVN liderami oglądalności. „M jak miłość” i „Rolnik szuka żony” hitami tygodnia

Mirek Pon Paź 05, 2020 9:12 pm

FAKTY TVN górą poraz 1 miesiac pazdziernik :-) Brawoo FAKTY
Awatar użytkownika
lovelas

lovelas Pon Paź 05, 2020 10:08 pm

Love Island Polsatu wymiata. kocham ten program!!!
Awatar użytkownika
griszka80

griszka80 Wto Paź 06, 2020 11:41 am

Rolnik czesze widownią aż miło ale z Kingą i Mroczkami ciężko będzie wygrać.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Wto Paź 06, 2020 11:58 am

Wczoraj "BrzydUla" miała 1,2 widzów przy udziałach 14% w grupie komercyjnej.Nie wiem tylko, jak sobie poradził "Dywizjon 303. Prawdziwa Historia".
Awatar użytkownika
anonim

anonim Wto Paź 06, 2020 12:00 pm

"anonim" napisał(a): Wczoraj "BrzydUla" miała 1,2 widzów przy udziałach 14% w grupie komercyjnej.Nie wiem tylko, jak sobie poradził "Dywizjon 303. Prawdziwa Historia".

mln widzów, żeby się rozumiano.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości