[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP1 kręci serial dokumentalny „Młodzi doktorzy”, pokaże go zimą

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Trout

TVP1 kręci serial dokumentalny „Młodzi doktorzy”, pokaże go zimą

Trout Wto Sie 04, 2015 11:52 pm

Jak to jest ta zapowiadana nareszcie misja, to ja serdecznie za nią dziekuję. Formatow z wenezueli zanzibaru i pernambuko adaptowanych przez dystrybutorów tego całego globalnego szitu mam po kokardy i nie chcę więcej, szczególnie w opłacanej przeze mnie publicznej. Zrozumiano?
Awatar użytkownika
Z

Re: TVP1 kręci serial dokumentalny „Młodzi doktorzy”, pokaże go zimą

Z Śro Sie 05, 2015 7:25 am

Dno. Szkodliwe. Przeszkadzanie lekarzom, przeszkadzańie pacjentom. Żerowanie na tym, co powstało za pieniądze społeczne, żeby zarobiła globalna korporacja i jej prezesi, którzy leczą się w luxmedach, enelmedach i medicoverach. Sami zbudujcie dekoracje szpitalne w hali, wynajmijcie aktorów, zapłaćcie za to i emitujcie. A nie udawane dokumenty. W kraju, gdzie służba zdrowia leży.
Awatar użytkownika
ALicja

ALicja Śro Sie 05, 2015 4:51 pm

zamiast leczyc, będą gwiazdorzyć. Szpital jako plan zdjęciowy, a ludzi do znachora.
Awatar użytkownika
hańba

hańba Pon Sie 31, 2015 9:33 pm

Nasi lekarze oglądają na dobre i na złe, ale nadal są tępi bo daleko im do tego poziomu.
Niektórzy nasi to rodzynki, ale większość to zwykła chamówka i brak wiedzy za to poziom bufonady i ignorancji pacjenta i rodziny na szóstkę.
Dno i znieczulica
Szpitale to powolna umieralnia, przykre ale z doświadczenia wiem jak to wygląda. Módlcie się żeby nigdy z nich nie korzystać.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości