WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
with love

TVP1 liderem w marcu. TVP Info przed Polsatem, TVN i TVP2. Wysoko również TVN24 i Polsat News

with love Pon Kwi 04, 2022 6:08 am

Bo jakby ich nie obrzydzac, to Wiadomości są ciekawe. Jest to jedna opcja z politycznego spektrum, ale materiały są wartkie i ciekawe.
Awatar użytkownika
Jest smieszne

Re: TVP1 liderem w marcu. TVP Info przed Polsatem, TVN i TVP2. Wysoko również TVN24 i Polsat News

Jest smieszne Pon Kwi 04, 2022 6:10 am

Satyryczne "W tyle wizji" w TVP Info mnie bawi.
Awatar użytkownika
Fakty mówią za siebie

Re: TVP1 liderem w marcu. TVP Info przed Polsatem, TVN i TVP2. Wysoko również TVN24 i Polsat News

Fakty mówią za siebie Pon Kwi 04, 2022 6:12 am

Czyli widać kompu Polacy ufają w czasie wojny.
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Kwi 04, 2022 7:14 am

przypominam : tvn zasięg 60 proc, tvpinfo zasięg 99 proc.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Kwi 04, 2022 7:17 am

Ten sondaż utwierdza mnie w przekonaniu,ze słusznie oglądam moje ulubione TVPinfo.Przydaje mi się do zapoznania się m.in z historią Donalda T.ktorej np.TVN unika jak ognia.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Kwi 04, 2022 7:25 am

TVN i TVPinfo są w NTC i mają równe szanse dotarcia do odbiorców.
Awatar użytkownika
andyd

andyd Pon Kwi 04, 2022 7:30 am

"andyd" napisał(a): przypominam : tvn zasięg 60 proc, tvpinfo zasięg 99 proc.
chodziło mi o tvn24 oczywiście
Awatar użytkownika
Blokers

Blokers Pon Kwi 04, 2022 7:55 am

Wszystkie stacje TVNu sa kablowkach. A to w blokach mieszka 90% niezdecydowanych i tych którzy do wyborów nie chodziło. I nich jest boj. Poza blokami mieszkają przekonani.

Tymczasem Orban... hmm....
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Kwi 04, 2022 8:21 am

Co jak co ale to w TVP Info prawie przez cały marzec nie było reklam z uwagi na ciągłe relacje z Ukrainy.
Awatar użytkownika
aaaa

aaaa Pon Kwi 04, 2022 8:41 am

"Pawel" napisał(a): Ten sondaż utwierdza mnie w przekonaniu,ze słusznie oglądam moje ulubione TVPinfo.Przydaje mi się do zapoznania się m.in z historią Donalda T.ktorej np.TVN unika jak ognia.

Gamoń pisowski
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Kwi 04, 2022 10:24 am

"Pawel" napisał(a): Ten sondaż utwierdza mnie w przekonaniu,ze słusznie oglądam moje ulubione TVPinfo.Przydaje mi się do zapoznania się m.in z historią Donalda T.ktorej np.TVN unika jak ognia.

To ja Ci streszczę: fur deutschland
Awatar użytkownika
Grochek

Grochek Pon Kwi 04, 2022 10:57 am

Nie oglądam kłamstwa TVP1 i TVP INFO śmiechu warte akurat
Awatar użytkownika
Tobiaszek

Tobiaszek Pon Kwi 04, 2022 10:58 am

Brawo TVN24
Awatar użytkownika
Manek

Manek Pon Kwi 04, 2022 10:58 am

Niech TVP wiadomości przestana obrażać stacje TVN albo TVN24
Awatar użytkownika
Stasi

Stasi Pon Kwi 04, 2022 11:22 am

Czyli widać kompu Polacy ufają w czasie wojny.

Fakty mówią za siebie2022

Szczególnie emeryci. Ci młodsi nie oglądają pisiej telewizji
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości