[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP1 pokaże dokument „Rzeź Woli. Akt Oskarżenia”. „Nowo odkryte archiwalia TVP”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nicko

TVP1 pokaże dokument „Rzeź Woli. Akt Oskarżenia”. „Nowo odkryte archiwalia TVP”

Nicko Śro Sie 02, 2017 12:17 am

Mam nadzieję, że oskarżeni będą ci, którzy rozpętali to powstanie. Dramatyczny błąd kosztował życie prawie 200 tys ludzi.
Awatar użytkownika
Koleo

Re: TVP1 pokaże dokument „Rzeź Woli. Akt Oskarżenia”. „Nowo odkryte archiwalia TVP”

Koleo Śro Sie 02, 2017 9:55 am

Cześć i chwała bohaterom!
Awatar użytkownika
Koleo

Re: TVP1 pokaże dokument „Rzeź Woli. Akt Oskarżenia”. „Nowo odkryte archiwalia TVP”

Koleo Śro Sie 02, 2017 9:55 am

Cześć i chwała bohaterom!
Awatar użytkownika
JA .

JA . Śro Sie 02, 2017 12:44 pm

Godzina emisji 22.55 - trzeba było jeszcze później . Wówczas konkurowałby z durnymi programami typu "tajemnice losu" . W TVP były już władze różnych opcji, ale jest ciągle ktoś o betonowej mentalności co decyduje, że ciekawe programy emitowane są kiedy większość ludzi śpi. I nawet Kurski tego nie zmienił.
Awatar użytkownika
zed

zed Śro Sie 02, 2017 2:03 pm

W TVP cały czas ujawniają "nowo odkryte archiwalia", które setki razy już pokazywano. Ale ten "akt oskarżenia" ciekawy - nigdy dość przypominania zbrodniczego polskiego dowództwa, które doprowadziło do rzezi miasta.
Awatar użytkownika
Bob

Bob Czw Sie 03, 2017 12:33 pm

Bójcie się tego Waszego patriotyzmu, który może przybrać rozmiary, jakich sobie nie wyobrażacie lub z taką namiętnością przypominacie pokoleniu wnuków/prawnuków innych... Nacjonalizm od zawsze był zły, należy go odróżnić od patriotyzmu obywatelskiego, którego nad Wisłą co raz mniej.
Bardzo mnie przeraża, że jakkolwiek tematyka była poważna, to przekaz okazał się bardzo brutalny i to w miejscu (przypominam: stadion), które często jest łączone z bezmyślną przemocą kiboli.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości