[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP1 przerwie koncert podczas Festiwalu w Opolu żeby transmitować mecz Polska-Chile

Tomekk

Re: TVP1 przerwie koncert podczas Festiwalu w Opolu żeby transmitować mecz Polska-Chile

Tomekk Pon Maj 21, 2018 5:52 pm

Jakby nie można było pogodzić tych transmisji jak sie chce to się da.
Przykładowo przeboj na mundial 1 Czerwca a festiwal w Opolu po mistrzostwach skoro rok temu było we Wrześniu to spokojnie może być nawet w połowie Lipca
Krzysztof MAatusiak

Krzysztof MAatusiak Pon Maj 21, 2018 7:24 pm

A w tym czasie w amfiteatrze publiczność będzie bawił Jan Pietrzak
seba

seba Pon Maj 21, 2018 7:25 pm

Po tych wszystkich problemach rok temu będzie można odtrąbić REKORDOWE OPOLE ... geniusz normalnie
Polska Korea to 8,5 mln, chcąc nie chcąc mozliwy jest jeszcze lepszy wynik ... Opole to 3-4,5 mln czyli napewno PĘKNIE DYCHA i tego dnia TVP1 powinna miać 50-60% oglądalności we wszystkich możliwych grupach
Gość X

Gość X Pon Maj 21, 2018 8:20 pm

Nie powinni przerywać. Mecz przenieść na Polsat i pozamiatane.
Atahan

Atahan Pon Maj 21, 2018 8:39 pm

A nie można by było emitować tego meczu na Jedynce, a Festiwalu na Dwójce? Czy Kurski chcę, żeby TVP 1 w tym czasie zebrało z 30%, a TVP 2 3%? Szkoda słów, aż zaraz do nich napiszę.
Sebastian

Sebastian Pon Maj 21, 2018 8:45 pm

"Xxxxx" napisał(a): Jacek kombinuje jak może. A mecz powinien być w TVP2, miliardowa powtórka Rodzinki.pl nie ucieknie.

Jestem za
łukasz głusek

łukasz głusek Pon Maj 21, 2018 9:20 pm

PRzecież mają TVP Sport, to przecież chyba po to mają kanał sportowy by nie przeszkadzać ludziom w oglądaniu innych rzeczy.
Zdzichu

Zdzichu Pon Maj 21, 2018 10:19 pm

Idiotyzm kompletny. Ale czego się spodziewać po Kurskim. Ciekawe tylko czy widzom w amfiteatrze będzie chciało się czekać 2 godziny na koncert. Nie zdziwię się jak amfiteatr będzie świecił pustkami w ten dzień.
~greg

~greg Wto Maj 22, 2018 7:30 am

Mecz w trakcie festiwalu? Przecież to jakiś żart!
Magda M

Magda M Wto Maj 22, 2018 7:32 am

Pewnie Jacek ogłosi jeszcze w trakcie koncertu, że oglądalność wyniośła 45 mln widzów 😂
Francek

Francek Wto Maj 22, 2018 7:33 am

To przykre, że Jacek rozpier... święto polskiej piosenki
Misiekwawa

Misiekwawa Wto Maj 22, 2018 7:35 am

Pierwsza liga artystów w polsacie, a trzecia której już nikt nie chce pokazywać w TVP. Ciekawie będzie to oglądać i porównywać
ina

ina Pią Cze 08, 2018 10:20 pm

dot. meczu - połową drużyny ani nie wygramy tego meczu ani nie wyjdziemy z grupy czyli-bez zmian dot. komentowania- jeden z komentatorów myśli ,że nadmiarem swoich opinii przeważy szalę zwycięstwa żenada CHCEMY OBEJRZEĆ MECZ BEZ ZBĘDNYCH KOMENTARZY PROSIMY O TROCHĘ CISZY
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości