WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
telerozrywka

TVP1 wyprzedziła Polsat w marcu, TVN liderem w 16-49. PŚ w Vikersund i „M jak miłość” ratingowymi hitami

telerozrywka Śro Kwi 04, 2018 12:15 am

Różnica miedzy Jedynką a Polsatem w grupie ogólnej: JEDEN widz 😂
Awatar użytkownika
kk

Re: TVP1 wyprzedziła Polsat w marcu, TVN liderem w 16-49. PŚ w Vikersund i „M jak miłość” ratingowymi hitami

kk Śro Kwi 04, 2018 2:09 am

Panie Edwardzie,
mowa jest srebrem,
milczenie złotem...

Jak się mówi o wynikach pierwszych odcinków to może warto coś powiedzieć o wynikach kolejnych, zwłaszcza że z tyłu głowy czai się myśl ile to wszystko kosztowało
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: TVP1 wyprzedziła Polsat w marcu, TVN liderem w 16-49. PŚ w Vikersund i „M jak miłość” ratingowymi hitami

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Śro Kwi 04, 2018 6:03 am

Dobry wynik TVP to zasługa Jacka Kurskiego. Lewacy teraz podrygują, a ja triumfuję hahahahaha!
Wietrzenia ciąg dalszy.
Aż przyjemniej będzie mi się pracowało w mojej hurtowni czytając takie rzeczy.
Idę teraz poturlać się ze śmiechu pod stołem.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Kwi 04, 2018 6:38 am

U mnie wygrało HBO GO! Rewelacja! W zasadzie nie oglądałem klasycznej TV i niemal nie wiem, co się w niej dzieje.
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Śro Kwi 04, 2018 7:56 am

To już wyniki podane przez nowy system szacowania oglądalności? Sądząc po wynikach- chyba tak...
Awatar użytkownika
o

o Śro Kwi 04, 2018 9:09 am

Miszczak dalej zaklina rzeczywistość opowiadajac brednie o Hipnozie i Majdanorozenkach reszta to stare kotlety a będzie jeszcze gorzej bo nowych formatów BRAK chyba ze reaktywują TYLKO MIŁOSC ale ryzyko duże bo kolejny odrzucony może znowu popełnić samobojstwo
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Śro Kwi 04, 2018 9:48 am

Tvp znowu deklasuje w Top 20, 19 produkcji jest ich. Tvn zaklina rzeczywistość, po spadki na ich produkcjach są bardzo duże.
Awatar użytkownika
abc

abc Śro Kwi 04, 2018 10:59 am

"Xxx" napisał(a): Tvp znowu deklasuje w Top 20, 19 produkcji jest ich. Tvn zaklina rzeczywistość, po spadki na ich produkcjach są bardzo duże.

Uczciwie patrząc tak TVP wygrywa bo wszystkie pozycje które ma w Top 20 to skoki narciarskie, mecze piłki plus seriale, które lecą od ponad 10 lat. Bez sportu plus "starych" seriali TVP nie ma.
Awatar użytkownika
Telewidz

Telewidz Śro Kwi 04, 2018 11:00 am

Orientuje się może ktoś jak poradziła sobie wczoraj Diagnoza oraz Pensjonat nad rozlewiskiem?
Z góry dziękuję za odpowiedź! :)
Awatar użytkownika
abc

abc Śro Kwi 04, 2018 11:31 am

"Telewidz" napisał(a): Orientuje się może ktoś jak poradziła sobie wczoraj Diagnoza oraz Pensjonat nad rozlewiskiem?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

Diagnoza 1,9 mln a Pensjonat nad rozlewiskiem 1,4 mln
Awatar użytkownika
Rocky Balboa

Rocky Balboa Śro Kwi 04, 2018 12:05 pm

"abc" napisał(a): Uczciwie patrząc tak TVP wygrywa bo wszystkie pozycje które ma w Top 20 to skoki narciarskie, mecze piłki plus seriale, które lecą od ponad 10 lat. Bez sportu plus "starych" seriali TVP nie ma.

Uczciwie patrząc to nikt nie bronił konkurencji zainwestować w sport.
Awatar użytkownika
wiosna

wiosna Śro Kwi 04, 2018 12:15 pm

"Rocky Balboa" napisał(a):
"abc" napisał(a): Uczciwie patrząc tak TVP wygrywa bo wszystkie pozycje które ma w Top 20 to skoki narciarskie, mecze piłki plus seriale, które lecą od ponad 10 lat. Bez sportu plus "starych" seriali TVP nie ma.

Oczywiście:) Raczej chodzi o fakt, że jeżeli sukces anteny polega wyłącznie na tym, że się emituje wydarzenia sportowe a własnego kontentu nie umie się wyprodukować to jest problem. Dodatkowo jeszcze jeśli jest się mocno wspomaganym z naszych podatków.
Awatar użytkownika
pn

pn Śro Kwi 04, 2018 1:20 pm

ja trochę nie rozumiem. co jest złego w starych formatach. nowe mogą być po prostu dużo grosze. często są
Awatar użytkownika
xxx

xxx Śro Kwi 04, 2018 4:00 pm

"pn" napisał(a): ja trochę nie rozumiem. co jest złego w starych formatach. nowe mogą być po prostu dużo grosze. często są
Dokładnie. Komercyjne nie mają dobrych formatów ani starych ani nowych. Pamiętajmy, że np. Klan pewnie na początku też nie miał mnóstwa widzów, tylko budował sukcesywnie widownię. Przed nim, w trakcie i po nim było dużo innych seriali, co nie chwyciły. Pamiętamy Klan, bo jest nadal. Nowe formaty to też szukanie po omacku. Zostaną te dobre. Netflix ma w tym roku wydawać chyba 2 produkcje dzienni. Nie wszystkie to będzie sukces House of Cards.
Awatar użytkownika
witam

witam Śro Kwi 04, 2018 4:01 pm

"Rocky Balboa" napisał(a):

Nie no skandal. TVP pokazuje rzeczy, które widz chce oglądać i to widać po tabelach. Skandal doprawdy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości