[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - TVP2 chce nakręcić futurystyczny sitcom „2050” o Polsce jako światowej potędze

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
KRISS

TVP2 chce nakręcić futurystyczny sitcom „2050” o Polsce jako światowej potędze

KRISS Pią Kwi 08, 2016 1:14 am

Będzie się z czego pośmiać w 2050. Jeśli Polska będzie jeszcze istniała...
Awatar użytkownika
marketer

Re: TVP2 chce nakręcić futurystyczny sitcom „2050” o Polsce jako światowej potędze

marketer Pią Kwi 08, 2016 1:20 am

o ja pierd...
Awatar użytkownika
Leon

Re: TVP2 chce nakręcić futurystyczny sitcom „2050” o Polsce jako światowej potędze

Leon Pią Kwi 08, 2016 1:28 am

Bardzo interesujący pomysł. Lubię fantastykę. Ciekawe czy w 2050 Polska będzie światową potęgą ?
Myślę że ta część Polaków która bardziej czuje się Europejczykami niż Polakami wyśmieje ten pomysł.
Ja jestem patriotą który życzy Polsce jak najlepiej.
Awatar użytkownika
Do marketera

Do marketera Pią Kwi 08, 2016 1:32 am

"marketer" napisał(a): o ja pierd...

Co to za chamskie słownictwo ? Na tyle cię tylko stać ?
Awatar użytkownika
xm

xm Pią Kwi 08, 2016 1:33 am

Zapowiada się kolejna spektakularna porażka "dobrej zmiany" w TVP. Czekam z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
Marcel

Marcel Pią Kwi 08, 2016 2:13 am

Bardzo dobry pomysł szkoda że poprzedni prezes TVP wcześniej na to nie wpadł.
Nie wpadł na ten pomysł dlatego że jego partia bardziej dba o interesy Niemiec.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Kwi 08, 2016 2:17 am

Życzę powodzenia serialowi komediowemu „2050”
Awatar użytkownika
marketer

marketer Pią Kwi 08, 2016 2:20 am

Sorry za słownictwo. Jestem wieśniakiem. Przepraszam.
Awatar użytkownika
note2.0elo

note2.0elo Pią Kwi 08, 2016 2:26 am

Będzie tak śmieszny serial jak Świat według Kiepskich albo jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Jak

Jak Pią Kwi 08, 2016 2:27 am

Żeby to "2050" nie było prorocze, że tyle osób tylko zasiądzie przed tv w czasie emisji tego odkrycia telewizyjnego ;)
Awatar użytkownika
Seth

Seth Pią Kwi 08, 2016 3:01 am

ze względu na jakość efektów specjalnych w polskiej kinematografii unikałbym kręcenia filmów z dziedziny SF...
Awatar użytkownika
Asptt

Asptt Pią Kwi 08, 2016 7:02 am

Do branzlujących się do "potęgi": to ma być SITCOM. Słownik polecam. Dam temu szansę, zobaczę jak "dobra zmiana" sama z siebie się śmieje. Okaże się czy potrafi. W ogóle ten Chmiel zdaje się zmniejszać stopień degrengolady TVPiS...
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Kwi 08, 2016 7:15 am

BTW, czy poza trollami ktoś tu jeszcze pisze komentarze?
Awatar użytkownika
Papcio Chmiel

Papcio Chmiel Pią Kwi 08, 2016 8:13 am

Sny Chmiela o potędze ...
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pią Kwi 08, 2016 8:36 am

Nie róbmy sobie żartów z pogrzebu...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości