WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Karolina

TVP2 przesuwa pasmo emisji „You can dance - nowa generacja”, do piątkowego prime-time wracają „Barwy szczęścia”

Karolina Czw Wrz 23, 2021 6:30 am

Nic nie uratuje tego gniota - tam jest coś nie tak z reżyserią, może od tego trzeba rozpocząć. Program jest po prostu nudny a jednocześnie widać strasznie cięcie kosztów. Postawienie kilku kamer w teatrach i oszczędności nawet na oświetleniu nie wspominając o braku multimediów. Jest ciemno, smutno...
Awatar użytkownika
gośc

Re: TVP2 przesuwa pasmo emisji „You can dance - nowa generacja”, do piątkowego prime-time wracają „Barwy szczęścia”

gośc Czw Wrz 23, 2021 8:01 am

niesłuszne posuniecie bo ycnd miało wiecej widzów o 20.00 pierwszy odcinek oglądało 1.03 mld widzów a 2 1.,08 mld widzow ale zdeczydowanie lepiej było przy odcinkach 3 i 4 3 odcinek oglądało1.43 mld widzów a 4 1.58 mld widzów czyli absolutnie nie zgadzam sie ani z wynikami ani z ludzmi ja nie zartuje ja nie kłamie ja mówie prawde
Awatar użytkownika
michu

Re: TVP2 przesuwa pasmo emisji „You can dance - nowa generacja”, do piątkowego prime-time wracają „Barwy szczęścia”

michu Czw Wrz 23, 2021 8:39 am

Barwy szczescia są na antenie od 2007 r. wiec o jakim dziesiecioleciu pierwszeo odcinka mowicie?
Awatar użytkownika
karo

karo Czw Wrz 23, 2021 8:42 am

To nie jest program na piątek wieczór. Może ktoś z mistrzów programingu to wreszcie zrozumie :))))
Awatar użytkownika
Wer

Wer Czw Wrz 23, 2021 8:50 am

Ten serial prezentuje jeden schemat fabuły, tego nie idzie długo oglądać. Zawsze ktoś przez przypadek coś dwuznacznego zobaczy, usłyszy, błędnie wyciągnie wnioski i idź wątku na kolejnych 20 odcinków.

Tak jest od początku serialu, nic innego tam nie pcha fabuły do przodu.
Awatar użytkownika
Apollo

Apollo Czw Wrz 23, 2021 10:29 am

Ale dlaczego ta zmiana? Przecież to jest hit. Może być gorzej
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Wrz 23, 2021 12:25 pm

To jest słabe, nie ma szans na uratowanie tego tytułu.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Czw Wrz 23, 2021 3:04 pm

"gośc" napisał(a): niesłuszne posuniecie bo ycnd miało wiecej widzów o 20.00 pierwszy odcinek oglądało 1.03 mld widzów a 2 1.,08 mld widzow ale zdeczydowanie lepiej było przy odcinkach 3 i 4 3 odcinek oglądało1.43 mld widzów a 4 1.58 mld widzów czyli absolutnie nie zgadzam sie ani z wynikami ani z ludzmi ja nie zartuje ja nie kłamie ja mówie prawde
mln* a nie mld.. tylko Polska oglada, reszta z calego swiata nie lubi TVP😆
Awatar użytkownika
pawellaska

pawellaska Czw Wrz 23, 2021 5:50 pm

"michu" napisał(a): Barwy szczescia są na antenie od 2007 r. wiec o jakim dziesiecioleciu pierwszeo odcinka mowicie?
14 lat niedziesiec.
Awatar użytkownika
pawellaska

pawellaska Czw Wrz 23, 2021 5:52 pm

Wczoraj na pasku było napisane,ze premierowe odcinki xv sezonu barw szczescia od poniedzziałku do pitku o20.10 czyli juzmieli w planach ,ze 5 rrazy w tygodniu nie 4
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Czw Wrz 23, 2021 6:13 pm

Tego badziewnego programu nie idzie oglądać toż to jest takie nudne i sztuczne że szkoda czasu tracić na to badziewie ,Według Kurskiego miał być to wielki hit a jest wielka Klapa bo nikt normalny nie chcę tego oglądać i żadna zmiana czasu czy dnia tego nie zmieni
Awatar użytkownika
sebaaa

sebaaa Czw Wrz 23, 2021 11:25 pm

oglądam nowy YCD z sentymentu do "starej" wersji, która była obecna przez większość mojego dzieciństwa. nie jest najgorzej, ale TVN mam wrażenie robił to lepiej...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości