WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika

TVP2 z nową oprawą, spotem wizerunkowym i hasłem „Zawsze pod wrażeniem” (wideo)

Wto Mar 03, 2015 1:09 am

Jestem pod wrażeniem, naprawdę dobrze im to wyszło. I sporo ciekawych pozycji. Wow.
Awatar użytkownika
nicko

Re: TVP2 z nową oprawą, spotem wizerunkowym i hasłem „Zawsze pod wrażeniem” (wideo)

nicko Wto Mar 03, 2015 1:46 am

wygląda ok, choć troche zbyt sztywno i poważnie ale daje radę :)
Awatar użytkownika
Jurek

Re: TVP2 z nową oprawą, spotem wizerunkowym i hasłem „Zawsze pod wrażeniem” (wideo)

Jurek Wto Mar 03, 2015 2:41 am

Naprawdę, świetna oprawa. Wreszcie koniec kalejdoskopów, od których bolały oczy.
Awatar użytkownika
Goffy

Goffy Wto Mar 03, 2015 7:47 am

Jak Wielki Brat? On też był pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
Medioznaffca

Medioznaffca Wto Mar 03, 2015 7:58 am

Ok, jestem pod wielkim wrażeniem :D
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Wto Mar 03, 2015 8:43 am

Bardzo ładna i spokojna zajawka - gratulacje
Awatar użytkownika
ogar

ogar Wto Mar 03, 2015 11:13 am

A co z Jedynka? Dwojka zawsze krok przed glowna antena co w sumie dziwne.
W Jedynce z tego co widze to nie dosc ze filmy w kolko te same puszczaja to nawet ich zajawki z autopromocji za kazdym razem te same leca. Moze to wymog dystrybutora, nie wiem, ale ogladac te same spoty filmow co pare miesiecy od kilku lat to juz nudne.
Awatar użytkownika
olinuś

olinuś Wto Mar 03, 2015 1:40 pm

Dwójka to moim zdaniem zaraz po Polsacie najlepsza tv
Awatar użytkownika
Oprawowy hejter

Oprawowy hejter Śro Mar 04, 2015 1:02 pm

Autopromocja - ładny obrazek, niedopasowana muzyka (czy może jednak arabskie klimaty korespondują z baletnicami, anyone?)

Spot - do momentu pojawienia się twarzy na blokach w porządku. Później - ruchy bloków powodują efekt animacji wykrzywiając facjaty aktorów na potęgę. Liternictwo - lato piękny font, niestety ryzykowne użycie gradientu w zbliżonych barwach do tła znacznie zmniejsza czytelność napisów, przydałby się jednak większy kontrast. Całość jest dość chłodna.

Pociesza fakt, że prawdopodobnie było standardowo - z działu kreacji wyszła fajna oprawa, estetyczna i z bajerem. A potem klient zaczął wprowadzać zmiany...
Awatar użytkownika
BadBoy

BadBoy Śro Mar 04, 2015 5:22 pm

Platige Image to marka, którą należy cenić, bo są naprawdę świetni. Nie zmienia to jednak faktu, że telewizję oglądają tylko głupcy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości