WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
seba

TVP3 Kraków i Warszawa z największymi budżetami na misję, najmniej dla Gorzowa, Olsztyna i Kielc

seba Czw Maj 06, 2021 7:07 am

ile razy występuje słowo misja?
Awatar użytkownika
dan_

Re: TVP3 Kraków i Warszawa z największymi budżetami na misję, najmniej dla Gorzowa, Olsztyna i Kielc

dan_ Czw Maj 06, 2021 8:18 am

Czy mogą zainwestować kasę w jakość emisji? Tych pixeli nie da się oglądać. Mamy XXI wiek!
Awatar użytkownika
Marcin

Re: TVP3 Kraków i Warszawa z największymi budżetami na misję, najmniej dla Gorzowa, Olsztyna i Kielc

Marcin Czw Maj 06, 2021 8:54 am

Dan...
Raczej w jakość tej misji, a nie emisji.
Szczerze mówiąc to ja mogę oglądać w jakości 480p czy VHS jeśli to będą naprawdę super wysokiej jakości programy.
Pytanie na śniadanie w 4K albo sylwester marzeń :D ewentualnie Danka w 4K :)
Awatar użytkownika
???

??? Czw Maj 06, 2021 8:57 am

Skoro lokalni dziennikarze zarabiaja ok 7 tys to kasa idzie chyba do mich w znacznej mierze
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Maj 06, 2021 9:23 am

No dobra, a w kwestii reklam to w Warszawie nie znalazłem żadnej reklamy, natomiast Olsztyn jakby z oszczędności
Awatar użytkownika
Wojtek z Placu

Wojtek z Placu Czw Maj 06, 2021 12:42 pm

Szkoda ze lotto zeszło z HD do SD ciekawe czy rabat dostali ?
Awatar użytkownika
Merlin

Merlin Czw Maj 06, 2021 8:29 pm

Teoretycznie rozkład pieniędzy ma sens, największe regiony w tym Warszawa dostały najwięcej, ale powinna też być brana pod uwagę oglądalność a ona w Warszawie jest wręcz tragiczna. Telewizyjny Kurier Warszawski ma najniższy procent oglądalności ze wszystkich 16 regionów. TVP3 Olsztyn dostał kilkakrotnie mniej od Warszawy a program ma ciekawszy. Zawsze Warszawa dostaje najwięcej a przecież TVP 3 Katowice ma większą oglądalność od Warszawy i zasięg też ma spory, bo jest np. w kablówce czy też naziemnie w okolicach Krakowa mają więc dla kogo tworzyć program.
Awatar użytkownika
Merlin

Merlin Czw Maj 06, 2021 8:38 pm

Przejrzałem dokładnie wyniki wpływów z reklam i zadziwia mnie, że taki mały ośrodek jak Opole wypracował 3 miliony z reklam a znacznie większy Szczecin na reklamach nie zarobił nawet miliona mimo, że codziennie przez 2 godziny nadaje telezakupy.
Awatar użytkownika
Kiszczak

Kiszczak Pią Maj 07, 2021 5:44 am

Niektóre nadają zakupy inne stare seriale tvp. Niektóre mają dwugodzinny poranny program jak lublin albo msze a inne jak Bydgoszcz nie robią nic
Awatar użytkownika
TVPiS DezInfo

TVPiS DezInfo Pią Maj 07, 2021 11:45 am

Reklama, reklama, pranie mózgu już od rana
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości