WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

„Twój Styl” liderem pism luksusowych w I półroczu 2014 r. „Harper’s Bazaar” z największym spadkiem

pavv Wto Wrz 09, 2014 8:05 am

Jejku! Przecież połowy tych periodyków z niczym nie kojarzę. No i na co komu 14 takich gazetek skoro ich zawartość z powodzeniem by się w trzech zmieściła.
Awatar użytkownika
Ive

Re: „Twój Styl” liderem pism luksusowych w I półroczu 2014 r. „Harper’s Bazaar” z największym spadkiem

Ive Wto Wrz 09, 2014 8:56 am

Regularnie od jakichś 4 lat czytam Twój Styl a ostatnio w końcu zdecydowałam sie na prenumeratę. Mam równiez prenumeratę In Style ale raczej z sentymentu. Zastanawiam się czy nie zrezygować.
Awatar użytkownika
_dan

Re: „Twój Styl” liderem pism luksusowych w I półroczu 2014 r. „Harper’s Bazaar” z największym spadkiem

_dan Wto Wrz 09, 2014 10:36 am

"Twój Styl" z numeru na numer coraz gorszy. Już kiedyś pisałam, że przypomina "Claudię" tylko z innymi reklamami. Zresztą nie tylko on. Mam wrażenie, że większość artykułów powstaje chyba na zamówienie konkretnych marek albo żeby się im za reklamę odwdzięczyć. "Harpers Baazar" miał szansę wprowadzić nową jakość. Nie tylko tego nie zrobił, ale skutecznie co miesiąc wypuszcza kolejny nieudany numer, jakby wcale nie wyciągając wniosków i nie słuchając czytelników. Reklamę musztardy na wewnętrznej stronie okładki pominę milczeniem.
Awatar użytkownika
ekspert

ekspert Wto Wrz 09, 2014 12:42 pm

dno, dno i jeszcze raz dno
Awatar użytkownika
Anna Wintour

Anna Wintour Wto Wrz 09, 2014 9:41 pm

Kogo by tu jeszcze rąbnąć na honorarium? Śmieciówce ukraść pomysł? Podpier... bohatera? Zamówić tekst za 2000 złociszy, a zapłacić 500, bo jakoś nie tego się Wielka Redaktorka spodziewała? Albo wcale nie zapłacić, bo koleżanka potrzebuje roboty, więc coś skrobnie spod małego palca, a kasę dostanie jak śmieciówka pracująca przez 3 tygodnie, bo oba teksty są na 10 tysięcy, więc w tabelce stawek wszystko się zgadza. Tylko sprzedaż gazety spada. Jaka szkoda!
Awatar użytkownika
Dominika

Dominika Czw Wrz 11, 2014 8:13 am

Harpers Baazar to największa pomyłka.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nntingris oraz 2 gości