[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Twoja twarz brzmi znajomo” straciła 540 tys. widzów. Polsat nadal liderem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Asiak44

„Twoja twarz brzmi znajomo” straciła 540 tys. widzów. Polsat nadal liderem

Asiak44 Śro Mar 30, 2016 12:41 am

Ja oglądam, moja rodzina ogląda, podoba nam się ten program.
Awatar użytkownika
Adamo023

Re: „Twoja twarz brzmi znajomo” straciła 540 tys. widzów. Polsat nadal liderem

Adamo023 Śro Mar 30, 2016 7:40 am

Sory, ale znudziło się już to. Polsat eksploatuje formaty z prędkością światła.
Awatar użytkownika
a dla mnie to odgrzewany kotlet

a dla mnie to odgrzewany kotlet Śro Mar 30, 2016 7:43 am

Tym bardziej, że poza Ola Szwed nie znam chyba żadnego uczestnika, a powtarzane w kółko żarty prowadzących są już nudne i przewidywalne. To bardzo fajny program, ale na dwa trzy sezony - przynajmniej na naszym niezbyt głębokim rynku.
Awatar użytkownika
Radzimira46

Radzimira46 Śro Mar 30, 2016 10:06 am

W święta to sie z rodzina siedzi a nie tv oglada. Nic dziwnego. A ja co sobotę oglądam.
Awatar użytkownika
Moni kaa

Moni kaa Śro Mar 30, 2016 10:56 am

Bartek Kasprzykowski jest świetnym wyborem jako juror. Rzetelnie ocenia, ponieważ był również uczestnikiem. Bardzo mu kibicujemy z całą rodziną!
Awatar użytkownika
Magda z Radomia

Magda z Radomia Śro Mar 30, 2016 10:59 am

E, to chyba i tak sporo oglądało TV w sobotę, może poszli wcześniej spać w przerwie i oglądali w niedzielę? A jakie wyniki są za niedzielę?
Awatar użytkownika
Maciek9

Maciek9 Śro Mar 30, 2016 11:01 am

Program fajny. Ogladam nawet powtorki
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Mar 30, 2016 11:04 am

A mi się podoba, że w końcu nas wysłuchali, zgłaszaliśmy jako fani na FB programu propozycje i trafiły do kołowrotka - Red Hot Chili Peppers, The Rasmus.
Awatar użytkownika
Lilka

Lilka Śro Mar 30, 2016 2:58 pm

To infantylny gniot - jurorzy którzy nie mają nic do powiedzenia. Debilne przebieranki. Poziom umysłowy dwunastolatków. Trzeba przyznać że zawodowo pokazywany.
Awatar użytkownika
nickodiusz

nickodiusz Śro Mar 30, 2016 8:47 pm

Program był rewelacyjny, ale coraz bardziej mi się nudzi. Z sezonu na sezon coraz mniej znanych osób i piosenek, coraz bardziej nudny. Lepiej by było gdyby emitowali go raz w roku na jesień, a nie dwa razy bo szybko się wypali..
Awatar użytkownika
Micki

Micki Czw Mar 31, 2016 11:58 am

Świetny program, mam nadzieję, ze będą kolejne edycje!
Awatar użytkownika
Luna 80

Luna 80 Czw Mar 31, 2016 12:33 pm

Program jest świetny!!! pokazuję jak dużo mamy zdolnych i wszechstronnych ludzi w naszym artystycznym środowisku i jak wielu możemy jeszcze odkryć!!! świetna robota oby tak dalej!
Awatar użytkownika
koko

koko Pon Kwi 04, 2016 8:47 pm

Żenada jak daje się wysokie noty osobie, która tylko wygląda jak oryginał, ale śpiewa bez żadnych zmian. Wykonawcy co naprawdę są świetni, ale mało znani dostają niskie noty. O co w tym chodzi? Może ktoś wytłumaczy? Nic dziwnego, że notowania spadają. Też przestaję oglądać ten program. Wcześniejsze edycje były super. Zwłaszcza Kasprzykowski, którego pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Katarzyna

Katarzyna Wto Kwi 05, 2016 2:32 pm

Pogoda coraz ładniejsza, więc nie każdy sobotni wieczór spędza przed tv. Trzeba by było wziąć jeszcze pod uwagę oglądalność powtórki i tych co na Ipli oglądają. Ja nie ominęłam żadnego odcinka i wciąż mnie ten program zachwyca. W tej edycji dużo świeżości daje nowy juror - to był dobry wybór Polsatu.
Awatar użytkownika
Cadyk

Cadyk Wto Kwi 05, 2016 4:22 pm

Polsat ma świetne show, ale chyba jest problem z emisją, bo to dość późna pora - sobota 22. Przeniesienie go chociażby o godzinę wcześniej mogłoby zaowocować większą widownią.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości