WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mefisto

“Tygodnik Powszechny” o 29 proc. do góry, “GN” liderem

mefisto Pią Sty 20, 2012 1:16 am

coś żeście chłopaki chyba pokręcili. sprawdźcie kolumnę "rozpowszechnienie płatne" w zestawieniach październik vs. listopad 2011.
Awatar użytkownika
novum

Re: “Tygodnik Powszechny” o 29 proc. do góry, “GN” liderem

novum Pią Sty 20, 2012 7:10 am

liczy sie sprzedaz egzemplarzowa mowiąca o faktycznej sprzedazy wsród kupujących a nie rozpowszechnianie platne ktore zawiera też zamawianie tytulow przez rózne instytucje.swoją drogą a sronach zkdp są troche inne dane niz tu...
Awatar użytkownika
Greg

Greg Pią Sty 20, 2012 9:45 am

Ad. Novum
Ze niby instytucje zamawiają i nie czytają?
To ciekawa teoria.
Awatar użytkownika
muszal3

muszal3 Pią Sty 20, 2012 11:27 am

Kupują i rozdają np.swoim klientom. Pismo wala się po recepcjach, przedziałach, poczekalniach.
Awatar użytkownika
Romeczku

Romeczku Pią Sty 20, 2012 3:16 pm

Coś tu jest pokiełbaszone w tych tabelach.
Awatar użytkownika
TA

TA Pią Sty 20, 2012 5:15 pm

Zaraz, zaraz.... Czegoś mi tu brakuje... A! Już wiem. Nikt nie napisał jeszcze, że "Gość Niedzielny" ma taki nakład, bo na siłę go wciskają w parafiach, a "Uważam Rze" ma dumpingową cenę, ale nakład spadnie, gdy... co tam było? Już nie pamiętam! Lemingi do dzieła!!!
Awatar użytkownika
Rachmistrz

Rachmistrz Pią Sty 20, 2012 5:39 pm

TA napisał(a):Zaraz, zaraz.... Czegoś mi tu brakuje... A! Już wiem. Nikt nie napisał jeszcze, że "Gość Niedzielny" ma taki nakład, bo na siłę go wciskają w parafiach, a "Uważam Rze" ma dumpingową cenę, ale nakład spadnie, gdy... co tam było? Już nie pamiętam! Lemingi do dzieła!!!

A jaką cenę ma "Uważam Rze"? No, do dzieła!
Awatar użytkownika
Warszawiak

Warszawiak Sob Sty 21, 2012 1:40 pm

nie ma pojecia ceny dumpingowej w prasie. A URz kupie nawet za 9 zł. i polecam wszystkim - niezależnie od poglądów. U nas w W-wie jest URz jest bardzo popularne - po prostu ciekawe, najlepszy Mazurek i Zalewski - fajne komentarze satyryczne.
Awatar użytkownika
max

max Wto Sty 24, 2012 8:28 am

ub.r. liderem sprzedaży wśród tygodników opinii był - tak jak rok wcześniej - “Gość Niedzielny”, wcale się nie dziwię że GN jest liderem sprzedaży....gdyby się wciskało na chama w kościołach mocherom i nie tylko,Fakty i Mity to one były by liderem.!!!
Awatar użytkownika
TA

TA Wto Sty 24, 2012 9:35 am

max napisał(a):ub.r. liderem sprzedaży wśród tygodników opinii był - tak jak rok wcześniej - “Gość Niedzielny”, wcale się nie dziwię że GN jest liderem sprzedaży....gdyby się wciskało na chama w kościołach mocherom i nie tylko,Fakty i Mity to one były by liderem.!!!

Dzięki Max, uratowałeś moją wiarę w to, że durniów takich jak Ty nie brakuje... Uff... Napisałeś, że wciskają moherom (przypomnę, że moher to rodzaj wełny i pisze się przez "h" a nie "ch")... Właśnie tego mi brakowało!!!
Awatar użytkownika
tantymon

tantymon Śro Lut 01, 2012 8:29 am

Dziurawy ten RANKING i tendencyjny. A czy już w Polsce nikt nie czyta takich tygodników jak NIE czy FAKTY I MITY. Jakoś ich tutaj nie widzę nigdy. Ale za to "słusznych" piśmideł nie brakuje. Czyżby jakaś "cenzurka" działała?
Awatar użytkownika
Karol77

Karol77 Czw Lut 14, 2013 3:39 pm

Greg napisał(a):Ad. Novum
Ze niby instytucje zamawiają i nie czytają?
To ciekawa teoria.

To normalna praktyka. Za komuny, na której Kościół pod wieloma względami się wzoruje, też były pisma propagandowe, które były wciskane na siłę do bibliotek, czytelni i urzędów.
Przecież nikt chyba nie traktuje poważnie danych, że pismo z kategorii branżowych, dla księży i zakonów - Gość Niedzielny - ma więcej czytelników, niż Gazeta Wyborcza, Polityka, czy Newsweek.
:-)
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości