WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Neo

Tygodniki opinii na Święta z wyższymi cenami i dodatkami

Neo Wto Gru 17, 2013 8:30 am

SZKODA, że żaden z Wydawców tygodników nie pokusił się oto aby z myślą o czytelnikach, swoje specjalne numery sprzedać po starej cenie lub nieco niższej, przecież wszyscy mówią o prezentach i duchu świąt.
PRAWDA JEST TAKA, ŻE WSZYSCY CHCĄ NA NICH ZAROBIĆ LICZY SIĘ TYLKO MAMONA. MAM NADZIEJĘ, ŻE UDŁAWICIE SIĘ TĄ KASĄ
Awatar użytkownika
dp osła.

Re: Tygodniki opinii na Święta z wyższymi cenami i dodatkami

dp osła. Wto Gru 17, 2013 9:26 am

Jak się daje kilkadziesiąt stron więcej i podwyższa cenę tylko o złotówkę to i tak jest prezent> udław się swoimi mądrościami.
Awatar użytkownika
Jan Paweł II

Jan Paweł II Wto Gru 17, 2013 9:52 am

Mogą dać nawet 150 stron więcej i tak nie kupię. Dlaczego? Tam nie ma nic ciekawego do czytania! Spisują od siebie i z Internetu, a potem Internet od nich. W święta wolę dać pieniądze potrzebującym.
Awatar użytkownika
ola

ola Wto Gru 17, 2013 10:18 am

szkoda czasu na te brukowce, pisma dla polglowkow robione przez takowych
Awatar użytkownika
zawiedziony

zawiedziony Wto Gru 17, 2013 5:48 pm

"Newsweek" bez gołej baby na okładce? Coś Lis nie w formie. :-/
Awatar użytkownika
trzeci bliźniak

trzeci bliźniak Wto Gru 17, 2013 6:18 pm

Świąteczny Newsweek: 180 stron, w tym 62 strony reklam i artykułów sponsorowanych (ponad 1/3 objętości), świąteczny Wprost: 132 strony, w tym 50 stron reklam i tzw. artykułów sponsorowanych (niemal 40% objętości). Parodia.
Awatar użytkownika
Asek

Asek Śro Gru 18, 2013 11:32 am

Nie lubię Pana Lisa. Nie przemawia do mnie czy coś. Tak już mam. Ale ten numer Newsweeka to BOMBA. Nie mogę tak nie napisać, gdy jest coś dobrego, bardzo dobrego. Wywiad lub monolog z Panem Janem Rokitą, miłe internowanie Bronisława Komorowskiego, wyciskacz ludzkich uczuć z Ewą Błaszczyk czy opowieść neurochirurga. Bez tych politycznych mord. Czytam dalej i zachęcam.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości