WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
asasasas

Tylko 24 proc. Polaków ufa TVP, najbardziej wiarygodne RMF FM. Social media informacyjnie doganiają telewizję

asasasas Śro Cze 15, 2022 11:45 am

kretaczom i dupiarzom z tefałenów nikt nie wierzy
Awatar użytkownika
Koment

Re: Tylko 24 proc. Polaków ufa TVP, najbardziej wiarygodne RMF FM. Social media informacyjnie doganiają telewizję

Koment Śro Cze 15, 2022 11:48 am

kretaczom i dupiarzom z tefałenów nikt nie wierzy

Za to wierzą TVPutin
Awatar użytkownika
KOD

Re: Tylko 24 proc. Polaków ufa TVP, najbardziej wiarygodne RMF FM. Social media informacyjnie doganiają telewizję

KOD Śro Cze 15, 2022 11:58 am

Niestety tępa i prymitywna propaganda TVP stała się już wręcz groteskowa i tym samym przeciw skuteczna.
Awatar użytkownika
kraśnik

kraśnik Śro Cze 15, 2022 11:59 am

"Koment" napisał(a): kretaczom i dupiarzom z tefałenów nikt nie wierzy

Za to wierzą TVPutin

onucowi to akurat od lat mają w garści kółeczko tefałenów
Awatar użytkownika
SenioRita

SenioRita Śro Cze 15, 2022 12:07 pm

Czy da się przeglądać newsy na wyświetlaczu lodówki z GPS-em ? bo taką posiadam i boję do niej podejść.
Awatar użytkownika
Sxas

Sxas Śro Cze 15, 2022 12:24 pm

"SenioRita" napisał(a): Czy da się przeglądać newsy na wyświetlaczu lodówki z GPS-em ? bo taką posiadam i boję do niej podejść.

tak ale tylko patofakty z TVN48 i w dni parzyste, o godzinie nieparzystej
Awatar użytkownika
Wartyl

Wartyl Śro Cze 15, 2022 12:33 pm

Bo z TVPis nie dowiecie się ile pieniędzy wyprowadzają radzący, nie dowiecie się ile osób zmarło w pandemii przez ich "nierządu", ile afer jestem rządzie...
Awatar użytkownika
.

. Śro Cze 15, 2022 12:39 pm

a każdym razem kogo innego pytają, i wychodzą potem różne wyniki ;)
Awatar użytkownika
Marcin Gdańsk

Marcin Gdańsk Śro Cze 15, 2022 12:59 pm

Wszyscy kłamią i fefałpe i toki FM,a wp to ściek jak o2. Nie wiem w ogóle kto to czyta
Portale nie wymienione tutaj, niezależne , czy wręcz niszowe albo mają łatkę pseudo leeizny czy prawizny a te naprawdę piszące jak jest, gdzie jest wolność słowa są na samym dnie, sam uczestniczę w pewnym projekcie ale widzę że Polacy chcą albo A albo B , może C....

Dla D I wypowiedzi innych nie ma miejska, ruska onuca, porównanie mnie do Bałkana i mam się cieszyć że mam polski paszport. Ciężko jest się przebić do tępego ludu bez inwektyw :( mam firmę w Chorwacji i Albanii, mikro działalność i albo mam wrażenie, albo ludzie są tam inni, po prostu łatwiej mi to idzie, w Polsce ciągle żal i mi dej bo ja chcę
, rząd taki siaki nie wiem czy dej mi
Awatar użytkownika
abs

abs Śro Cze 15, 2022 1:08 pm

tvp tvn polsat to medilnakila dla motlochu i plebsu ktorym trzeba zarzadzac dla wlasnych celow
Awatar użytkownika
czerwony pasek TVPDezInfo

czerwony pasek TVPDezInfo Śro Cze 15, 2022 1:33 pm

Goebbels zazdrości Polakom telewizji publicznej.
Awatar użytkownika
andyd

andyd Śro Cze 15, 2022 2:19 pm

"asasasas" napisał(a): kretaczom i dupiarzom z tefałenów nikt nie wierzy
masz TVPis więc się ciesz
Awatar użytkownika
Nkl

Nkl Śro Cze 15, 2022 6:00 pm

O bosz bosz, a dlaczego w tym rankingu nie ma . mediow?????? Przeciez tu wiarygodnosc bije niczym gejzer!
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Śro Cze 15, 2022 6:39 pm

Tyle kasy dla tow. kórskiego i tylko 24% ???
Słabo towarzyszu, słabo.........
Awatar użytkownika
Raf

Raf Śro Cze 15, 2022 7:02 pm

Te sondaże tak wiarygodne jak lewackie prawdy.Skad to wiecie? Z Newsweeka????
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości