[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tylko 780 tys. widzów programu „Przygarnij mnie”. „Liczyliśmy na więcej”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ere

Tylko 780 tys. widzów programu „Przygarnij mnie”. „Liczyliśmy na więcej”

ere Wto Cze 02, 2015 5:38 am

Tym 780 tysiącom należało by odebrać prawa wyborcze.
Awatar użytkownika
kitulek

Re: Tylko 780 tys. widzów programu „Przygarnij mnie”. „Liczyliśmy na więcej”

kitulek Wto Cze 02, 2015 8:03 am

Zmarnowali fajny pomysł!!! Program był ociezały, bez finezjii i sztuczny!!!! Szkoda, że dyrektorzy TVP nie skorzystali z projektu, który został złozony 2 lata temu ( mysle, że na jego bazie utworzono ten program) tylko stworzyli własna hybrydę. A jury!!!!! Co to za autorytety? Gwiazdy i gwiazdeczki? Dno.....Szkoda forsy- można ja było przekazać na najbiedniejsze schroniska.
Awatar użytkownika
magma

magma Wto Cze 02, 2015 9:00 am

Co za idiota daje program o 19:00, kiedy w TVN są Fakty. Potem się dziwi, że nie wypaliło. Naprawdę trzeba być wybitnym "znafcom". Chyba, że taki był cel - pokazać, że ludzi nie interesują takie programy, więc ich nie będzie.
Awatar użytkownika
ktosss

ktosss Wto Cze 02, 2015 10:02 am

Żeby te pieski adoptowali normalni ludzie, a nie "gwiazdy" to może i by ten program był chętniej oglądany. Po prostu społeczeństwo ma już dość dość wielkich celebrytów w prawie każdym programie.
Awatar użytkownika
wu

wu Wto Cze 02, 2015 10:22 am

gwiazdy skaczą do wody, gwiazdy adoptują zwierzęta... gwiazdy wyglądają znajomo, gwiazdy tańczą... może wkrótce gwiazdy stawiają kloca?
Awatar użytkownika
j

j Wto Cze 02, 2015 12:32 pm

Skończcie pieprzyć, że jesteście zadowoleni bo to taki istotny problem. Jakby tak było to byście nie patrzyli na zysk z reklam i oglądalność.
Awatar użytkownika
gość

gość Wto Cze 02, 2015 1:06 pm

Powinni posłużyć się standardowym w takiej sytuacji argumentem. Polacy po prostu jeszcze nie są gotowi na taki program.
Awatar użytkownika
mradar

mradar Wto Cze 02, 2015 2:59 pm

" propagowanie wiedzy na temat zasad prawidłowej opieki nad czworonożnymi domownikami ..."
czy propagowanie sztywnych celebrytów?
Awatar użytkownika
Iza

Iza Wto Cze 02, 2015 3:29 pm

Może zamiast zbędnego lansu celebrytów (co pewnie kosztowało niemało) lepiej byłoby zrobić 10-15 minutowy program, w którym, w każdym odcinku byłby przedstawiany podopieczny schroniska, czekający na nowy dom? Przynajmniej jakiś pożytek by był...
Awatar użytkownika
bolo

bolo Śro Cze 03, 2015 9:55 am

Ojej program o pieskach się nie udało. No przykro, hie hie hie
Awatar użytkownika
Polska języka...

Polska języka... Śro Cze 03, 2015 10:55 am

ZaadAptować to można na przykład jakiś tekst i zrobić z niego scenariusz filmowy. Drodzy redaktorzy spod znaku "kopiuj-wklej", tak trudno wymyślić, że skoro nie mówimy o adapcji tylko o adopcji to jednak bardziej naturalne byłoby, gdybyśmy chcieli zaadOptować niż przystosować do odpowiedniej formy użytkowania owe pieski? ;) A co do samej treści... To jak w końcu jest? Albo "jesteśmy zadowoleni" więc robimy kolejną serię bo wiemy, że to dobre i potrzebne i inwestujemy w mądrą i skuteczną promocję, albo jesteśmy cipami (przepraszam, ale szukałem innego słowa i jedynie to oddaje precyzyjnie co mam na myśli) i nie potrafimy stanąć z podniesioną głową i bronić swoich decyzji. "M jak miłość" - serial, któremu oglądalności zazdrościły wszystkie inne seriale był ze trzy razy przenoszony na inne pory emisji zanim "załapał". Jeśli się wie co się robi i wie się dlaczego oraz ma się pewność tego co się zrobiło to wycofywanie się po jednym sezonie z komentarzem: "Jesteśmy bardzo zadowoleni..." świadczy bardziej o arogancji niż o kompetencji... Ale dopóki wszystko w TVP będzie się odbywać na zasadzie: "A bo mi się wydaje" albo: "A bo mi się to podoba...", ewentualnie: "O właśnie, niech zrobi to Marek, on jest taki miły i w rękę zawsze całuje..." to o jakich kompetencjach różnych wygłaszających te kwestie pań redaktorek możemy mówić? Pozostaje zacytować Macieja Szczepańskiego: "W latach 80-tych w telewizji zatrudniono mnóstwo hostess. Część z nich do dziś jest tam redaktorkami...; ;)
Awatar użytkownika
znudzona

znudzona Pią Cze 05, 2015 10:44 am

Jezu.. występować powinni normalni ludzie.. wtedy byłaby lepsza oglądalność. Jestem wolontariuszką w Konińskim, więc byłabym chętna w uczestniczeniu w programie. Jury mogą być sławnymi gwiazdami, ale.. to już nudne, że widzimy gwiazdki tv wszędzie.
Awatar użytkownika
Darek

Darek Czw Sie 06, 2015 6:15 pm

Bardzo żałuje że nie będzie tego programu. Co prawda nie oglądałem premier tylko teraz oglądam powtórki,Obiecałem że drugą serie będe oglądał premierowo. Szkoda że nie będzie drugiej serii,może jednak zmienią zdanie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości