[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tylko co czwarty bank nie oferuje produktów z kapitalizacją dzienną

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
jagienka

Tylko co czwarty bank nie oferuje produktów z kapitalizacją dzienną

jagienka Śro Lis 24, 2010 11:54 pm

dzienna kapitalizacja to super sprawa, wlasnie poszukuje jakiejs lokaty tego typu, mam troche oszczednosci do wlozenia, myslalam wstepnie moze o jakichs funduszach, ale na to chyba jeszcze nie jestem gotowa. Zastanawiam sie jak to z oprocentowaniem teraz jest, gdzie daja najwyzsze?
Awatar użytkownika
ziutek

Re: Tylko co czwarty bank nie oferuje produktów z kapitalizacją dzienną

ziutek Czw Lis 25, 2010 8:06 pm

Bo to pewny zysk, pewny i dobrze oprocentowany, ja jestem w noble bo tam zawsze bylo wysoko, a mozna tez zakldac droga internetowa
Awatar użytkownika
joana

joana Pią Lis 26, 2010 10:05 am

ja korzystam z lokaty 3-mies w getin i na razie zadowolony z tego jestem, nie ma problemów z naliczniem odsetek czy czymkolwiek, kasa jest a ja nie płacę podatku ;)
Awatar użytkownika
timon

timon Pon Lis 29, 2010 7:33 pm

Ja mam w Eurobanku. Do głównego rachunku możesz otworzyć do 15 kont oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją. Oprocentowanie 4,05%. Na każdym możesz mieć do 22.000 zł żeby nie płacić podatku, czyli razem możesz tak ulokować do 330.000 zł. W każdej chwili możesz kasę wybrać, przelać gdzieś, nie trzymają Cię żadne terminy. Wszystko możesz zrobić przez internet, nawet nie musisz iść do oddziału.
Awatar użytkownika
rt55

rt55 Pon Kwi 18, 2011 3:34 pm

Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości