WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr br

„Tylko muzyka 11” straciła 280 tys. widzów. Polsat przegrał z TVN i TVP1

Piotr br Wto Maj 10, 2016 2:36 am

Oglądalność wciąż jest niezła.Jesienią w tym paśmie będzie spora konkurencja -,,Ranczo",,Rolnik szuka żony",,,Masterchef" wiec wprowadzenie nowego programu byloby ryzykowne zwłaszcza że ostatnie nowe formaty okazały się klapami-,,Superdzieciak",Celebrity splash", ,,Suprise suprise". A ,,MBTM" to pewniak z wierną widownią w granicach 2 mln widzów.Mam nadzieję że będzie nowa edycja.
Awatar użytkownika
julka

Re: „Tylko muzyka 11” straciła 280 tys. widzów. Polsat przegrał z TVN i TVP1

julka Wto Maj 10, 2016 3:41 am

jak patrzę na komercyjną TVP1 to śmiech na sali. hit ramówki przyciągnął 500 tysięcy widzów. albo i jeszcze mniej skoro tutaj liczone jest razem z pogodą ;)
Awatar użytkownika
adi

adi Wto Maj 10, 2016 4:43 pm

Polsat powinien zawiesić Must be the music na kilka sezonów, a w jego miejsce wprowadzić inne muzyczne show. Na przykład reaktywować Idola lub Fabrykę gwiazd lub wprowadzić show które jeszcze nie było emitowane w Polsce np. Popstar (program polega na stworzeniu grup wokalnych), The winner is... (show producentów The Voice), Raising Star
Awatar użytkownika
Manager

Manager Wto Maj 10, 2016 10:02 pm

Nie mam idei. Mi się Tylko Muzyka bardzo podoba. A już zwłaszcza świetnym motywem było wprowadzenie do grona Jury pana Ryszarda Tymona Tymańskiego. To był perfekcyjny krok Polsatu, bo program nabrał od tego kolorytu. No ale to moje zdanie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości