WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nuno

Tymon Tymański w Radiu Roxy

nuno Wto Sty 31, 2012 10:16 am

Najlepsze radio w Polsce!
Awatar użytkownika
at

Re: Tymon Tymański w Radiu Roxy

at Wto Sty 31, 2012 10:43 am

wygrywa muzyka. poranek byl lepszy z samym kedziorem i przeplatanym teatrzykiem. teraz sa slowa zamiast kontaktu.
Awatar użytkownika
roxyantyfan

roxyantyfan Wto Sty 31, 2012 11:26 am

Moja uwage zwraca ostatni wynik notowań Roxy FM, radia nalezacego do Agory. Jako szef takiej stacji radiowej czylbym sie toitalnie zdołowany, widzac miesiac po miesiacu takie wyniki - 0,1% na Mazowszu.
Rozumiem, ze Roxy to radio prywatne i Agora moze sobie robic co chce i moze nie miec w ogole sluchaczy o ile radio realizuje oczekiwania swojego szefostwa.
Obawiam sie jednak, ze udzialowcy Agory nie sa szczesliwi i chetnie dowiedzieliby sie, dlaczego od lat to radio przynosi wstyd.
Co na to Zarzad Agory? Moze w koncu trzeba zmian?
Awatar użytkownika
roxy roxy...

roxy roxy... Śro Lut 01, 2012 12:43 am

Z Radiem Roxy jest problem.
Radio trochę nudzi muzyką. Za dnia playlista jest krótka i naprawdę to słychać. Choć dzisiaj rano usłyszałem The Beatles czego wcześniej nie było.
Z drugiej strony ma dobre audycje autorskie późnym wieczorem. Jednak większość Polaków to typ inżyniera Mamonia który najbardziej lubi piosenki które już słyszał. Stąd wygrywa sieczka a'la Radio Złote Przeboje czy ogólnopolskie RMFy.
To radio niestety nigdy nie osiągnie wysokich wyników. Szkoda.
Awatar użytkownika
...

... Śro Lut 01, 2012 12:17 pm

Tymon jest ok :)
Awatar użytkownika
M

M Nie Lut 12, 2012 10:06 am

Tuba lewackiej ideologi jeden bełkot
Awatar użytkownika
Magda

Magda Czw Cze 14, 2012 1:17 pm

Tymon jest zajebisty! Tylko dla niego słucham rano radia Roxy, Kędzior mógłby dla mnie nie istnieć.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości