WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Pisiak

Uber będzie oszczędzał. Cięcia wydatków na marketing i staranniejsze zatrudnianie

Pisiak Pon Maj 09, 2022 8:57 pm

Czy to oznacza, że kierowcy w Polsć będą teraz zatrudniani legalnie, na Umowe o Prace? Zabrakło informacji na ten temat, czy redakcja może dopytać polskie przedstawicielstwo Ubera?
Awatar użytkownika
m

Re: Uber będzie oszczędzał. Cięcia wydatków na marketing i staranniejsze zatrudnianie

m Pon Maj 09, 2022 10:06 pm

"Pisiak" napisał(a): Czy to oznacza, że kierowcy w Polsć będą teraz zatrudniani legalnie, na Umowe o Prace? Zabrakło informacji na ten temat, czy redakcja może dopytać polskie przedstawicielstwo Ubera?

Zapraszam pod dowolne lotnisko, gdzie można wrócić do lat 90. i przejechać się z prawdziwym wąsatym taxiarzem. Pan Mirek to szef w swoim starym mercedesie, dlatego nie dość że lubi oszukać, to jeszcze nie wstanie, aby wyjąć coś z bagażnika. Uber to usługa premium przy tych asach kierownicy, którzy tak ochoczo przez lata blokowali wszystkie alternatywy.
Awatar użytkownika
ja

Re: Uber będzie oszczędzał. Cięcia wydatków na marketing i staranniejsze zatrudnianie

ja Wto Maj 10, 2022 1:08 am

"m" napisał(a):
"Pisiak" napisał(a): Czy to oznacza, że kierowcy w Polsć będą teraz zatrudniani legalnie, na Umowe o Prace? Zabrakło informacji na ten temat, czy redakcja może dopytać polskie przedstawicielstwo Ubera?

Zapraszam pod dowolne lotnisko, gdzie można wrócić do lat 90. i przejechać się z prawdziwym wąsatym taxiarzem. Pan Mirek to szef w swoim starym mercedesie, dlatego nie dość że lubi oszukać, to jeszcze nie wstanie, aby wyjąć coś z bagażnika. Uber to usługa premium przy tych asach kierownicy, którzy tak ochoczo przez lata blokowali wszystkie alternatywy.

Niestety, ale to ty jesteś ze swoją mentalnością w latach 80 i jedynym twoim argumentem jest szkalowanie ludzi nie znając faktów.
Każda porządna rzetelna korporacja nie pozwoli sobie, aby w jej firmie były skargi na nieuczciwe zagrywki taksówkarzy i zwyczajnie albo karze taksówkarzy zawieszaniem albo rozwiązuje z nimi umowę, bo po co taka antyreklama, a udowodnić teraz można wszystko w dobie gps.
Brak ci argumentów i posługujesz się żenującymi wytartymi sloganami. Teraz dba się o wizerunek i uczciwe podejście do sprawy, a twoja chora mentalność, urojenia i wrzucanie wszystkich do jednego wora tylko świadczy o wyjątkowo niskim poziomie inteligencji...
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Maj 10, 2022 1:12 am

"m" napisał(a):

Jeszcze jedno... skoro zapraszasz na każde lotnisko i widzisz pod nim wąsatego Janusza, i przykładowo wiesz jak wygląda sytuacja pod lotniskiem w Bydgoszczy i taksówką pod tym lotniskiem, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś upośledzonym mitomanem, który ma chorobę psychiczną i wymyśla tylko dla siebie wygodne brednie...
Skończ bredzić mitomanie, bo tylko się kompromitujesz swoimi wymysłami i urojeniami.
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Maj 10, 2022 1:16 am

"m" napisał(a):

Opowiedz jak wyrobnicy z Czeczenii, Gruzji, Tadżykistanu czy inne Ahmedy w tym twoim uberze (którego właścicielem jest ruski oligarcha Aliszer Usmanow) wywożą do lasu polskie klientki, bo dla nich to coś naturalnego... "bezpieczne przewozy uberem".
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Maj 10, 2022 1:16 am

polecam wpisać w gogle: "Firma Uber i kremlowski oligarcha Aliszer Usmanow"
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości