[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Udany debiut „Azja Express”, nowego reality-show TVN. Ponad 2 mln widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz

Udany debiut „Azja Express”, nowego reality-show TVN. Ponad 2 mln widzów

widz Pią Wrz 09, 2016 1:07 am

.Azja Express.. fajny program, będę oglądać.
Awatar użytkownika
Ew

Re: Udany debiut „Azja Express”, nowego reality-show TVN. Ponad 2 mln widzów

Ew Pią Wrz 09, 2016 2:56 am

2 mln widzów dla podobno najdroższego programu w historii tvn to jest sukces? Ktoś żartuje czy to komunikat biura prasowego tvn?
Awatar użytkownika
Adamo023

Adamo023 Pią Wrz 09, 2016 7:26 am

Prawie 25% udziału to jest baaaardzo dobry wynik. Jedyne co bym zmienił to Szulim-Starak-Badziak-Woźniak. Jest bezpłciowa.
Awatar użytkownika
wuwu

wuwu Pią Wrz 09, 2016 8:14 am

1/4 udziału w najważniejszej grupie to sukces, nikt tego nie podważy. 2x więcej niż reality polsatu tego samego dnia. I zapewne wyniki będą lepsze, bo o Azji pisze się wszędzie. Świeży program i stąd sukces.
Awatar użytkownika
Zgroza

Zgroza Pią Wrz 09, 2016 10:12 am

Nikomu nie przeszkadza, że Hanna Lis i Łukasz Jemioł ukradli wodę z bagażnika kierowcy, który ich wziął na stopa, że bogaci ludzie nie dają zarobić ubogim? Ktoś zawsze za to płaci, w tym wypadku biedacy. A zyski wiadomo gdzie wylądują.
Awatar użytkownika
Dorota

Dorota Pią Wrz 09, 2016 10:57 am

"Zgroza" napisał(a): Nikomu nie przeszkadza, że Hanna Lis i Łukasz Jemioł ukradli wodę z bagażnika kierowcy, który ich wziął na stopa, że bogaci ludzie nie dają zarobić ubogim? Ktoś zawsze za to płaci, w tym wypadku biedacy. A zyski wiadomo gdzie wylądują.

A jak oni za to płacą ? Może oni nie oczekują zapłaty, bo są, np. gościnni ?
Awatar użytkownika
abc

abc Pią Wrz 09, 2016 11:14 am

A co z TVP2?
Awatar użytkownika
w41

w41 Pią Wrz 09, 2016 11:30 am

Nie widziałem i nie mam zamiaru oglądać gniota, występujących w nim pseudo gwiazd oraz ich pseudo przygód za duże pieniądze.Nie przekona mnie oglądalność 4mln. Mam swój rozum. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mówię NIE temu programowi

mówię NIE temu programowi Pią Wrz 09, 2016 11:37 am

oglądałam przez chwilę i nic z tego nie rozumiem - niby celebryci w Azji mają niby zadania i "życiowy test" żeby je wykonać, wszystkiemu spontanicznie przygląda się ekipa telewizyjna. żal żal i jeszcze raz żal
Awatar użytkownika
Andy 61

Andy 61 Pią Wrz 09, 2016 1:13 pm

"w41" napisał(a): Nie widziałem i nie mam zamiaru oglądać gniota, występujących w nim pseudo gwiazd oraz ich pseudo przygód za duże pieniądze.Nie przekona mnie oglądalność 4mln. Mam swój rozum. Pozdrawiam
Produkcja i emisja tego typu programów żerujących na fałszywych emocjach i będących jedynie pretekstem do wyemitowania reklam powinna być zakazana.
Awatar użytkownika
statystyk

statystyk Pią Wrz 09, 2016 2:41 pm

Niby 25% to 1/4 tortu, ale pamiętajmy, że tort już coraz mniejszy. I już za moment zamieni się w torcik...
Awatar użytkownika
program

program Pią Wrz 09, 2016 4:33 pm

Dawny program Survivor chyba pod nazwą u nas Wyprawa Robinsona to był dużo lepszy i ciekawszy program. To on podobno był najdroższym w historii telewizji. W USA już jest ponad 30 edycji i oglądalność rośnie. Ale i tam nagroda to 1 milion baksów, a u nas nędzne 100.000? Tak czy owak program genialny, a Azja Express to jakieś nie wiadomo co
Awatar użytkownika
Wik

Wik Pią Wrz 09, 2016 4:34 pm

Nudny, przerysowane "emocje". Obejrzałam do końca żeby mieć o nim swoją opinię. Już więcej tego nie włączę. Mam nadzieje że podobnie jak reszta widzów. DNO
Awatar użytkownika
szkoda_bo_moglo_byc_ok

szkoda_bo_moglo_byc_ok Pią Wrz 09, 2016 5:26 pm

do konca nie dotrwalem, niestety wieje nuda, bo ile mozna ogladac jak sie miotaja pary za stopem? kolejne odcinki beda ogladane 20-30% mniej, szkoda, bo zapowiadalo sie extra, a wyszlo slabo, a do tego chaotyczny operator kamery lub montazysta, bo rzuca tymi ujęciami az oczy bola
Awatar użytkownika
Krzysiek

Krzysiek Pią Wrz 09, 2016 10:01 pm

Wszyscy krytykują, a to wspaniałe źródło rozrywki - gwiazdki pokazują jak są "wychowane", jak dobrze władają angielskim (me is Victoria Beckham)... Naprawdę, tak się ośmieszyć dla jakiegoś zysku - trzeba być idiotą
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości