[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ugoda Wirtualnej Polski i Emitela ws. ceny za emisję Telewizji WP na MUX-8

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ee

Ugoda Wirtualnej Polski i Emitela ws. ceny za emisję Telewizji WP na MUX-8

ee Pon Gru 24, 2018 4:44 pm

Powinni złożyć wniosek o zawieszenie postępowania do czasu rozstrzygnięcia płatności za 3 sloty zarezerwowane dla TVP.
Awatar użytkownika
xxx

Re: Ugoda Wirtualnej Polski i Emitela ws. ceny za emisję Telewizji WP na MUX-8

xxx Pon Gru 24, 2018 4:54 pm

O, czyli jednak TVP ma rację, że z MUX-8 nie jest wszystko tak, jak powinno być. Kto poza tym oddał władzę nad telewizją naziemną w obce ręce. MUX-ami ze strony technicznej powinno zarządzać państwo lub ewentualnie konsorcjum złożone z nadających na terenie RP głównych stacji.
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Wto Gru 25, 2018 4:42 am

A pomyśleć że jest coś takiego jak UKE które jest w stanie określić jaki jest realny zasięg
Awatar użytkownika
m

m Wto Gru 25, 2018 9:13 am

Jak wprowadzono TVP sport HD,i TVP rozrywka mam brak sygnału,okolice Pszczyny i Żor,obracanie anteny nic nie pomaga
Awatar użytkownika
Musso

Musso Wto Gru 25, 2018 5:18 pm

"m" napisał(a): Jak wprowadzono TVP sport HD,i TVP rozrywka mam brak sygnału,okolice Pszczyny i Żor,obracanie anteny nic nie pomaga

To wymień antenę. Ja mieszkam w małej miejscowości 30 km od Krakowa, w dolinie i odbieram. Wystarczyło wymienić starą antenę siatkową na kierunkową.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Gru 25, 2018 11:06 pm

Ja również mam antenę kierunkową logarytmiczną LOG 2-69 i odbieram MUX 1,2,3,8 idealnie bez zakłóceń.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: remildredjerm oraz 10 gości