[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - UKE nałożył na Orange Polska 9,1 mln zł kary za SMS-y marketingowe

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Vvvv

UKE nałożył na Orange Polska 9,1 mln zł kary za SMS-y marketingowe

Vvvv Wto Lis 13, 2018 1:18 pm

3 MLD przychodu i 9 MLN kary. Śmiech
Awatar użytkownika
Gocha

Re: UKE: 9,1 mln zł kary dla Orange Polska za SMS-y marketingowe. Operator będzie się odwoływać

Gocha Wto Lis 13, 2018 2:47 pm

9 mln kary dla Ora-nge to jest nic moi kochani, firma się odwoła i stanie na tym że wpłaci 10% tego, może już czas skończyć z dzikim wschodem i hasłem róbta co chceta w marketingu?
Awatar użytkownika
zen

Re: UKE: 9,1 mln zł kary dla Orange Polska za SMS-y marketingowe. Operator będzie się odwoływać

zen Wto Lis 13, 2018 3:10 pm

Niedawno przyslalo mi orange listownie oferte marketingowa na przedluzenie umowy. Na moje pismo dlaczego taka oferte przyslali jesli nie maja zgody to odpisali ze musza miec zgode tylko na kontakt telefonoczny, smsowy i emailowy. Dlatego po 15 latak pozegnalem sie z orange. A przypadkow smsow marketingowych orange bez zgod bylo duzo wiecej niz tylko te z obecna kara. Sam pisalem kilka reklamacji ,a odpowiedz zawsze taka sama dla odczepki ze to " blad systemu "
Awatar użytkownika
mecenas

mecenas Wto Lis 13, 2018 6:05 pm

Mojej zmarłej babci wysłali wezwanie do zapłaty kary umownej za "zerwanie" umowy. Świetne wyczucie.
Awatar użytkownika
Dlaczego właściwie...

Dlaczego właściwie... Wto Lis 13, 2018 6:33 pm

... sprywatyzowano TP?
Awatar użytkownika
Normalny Facet

Normalny Facet Wto Lis 13, 2018 11:40 pm

Jeden z banków dzwoni do mnie 2-3 razy w tygodniu od kilku lat. Prosiłem, groziłem, wysyłałem maile, odptaszkowywałem zgody, wypełniałem formularze kontaktowe z CPTCHA na stronach internetowych banku, składałem pisma w 2 egzemplarzach za potwierdzeniem odbioru, bluźniłem przez telefon i nic. Otrzymałem informację od banku na piśmie, że przyjęli do wiadomości, że nie wyrażam zgody na kontakt telefoniczny ze mną i dalej dzwonią.
Awatar użytkownika
Chester

Chester Śro Lis 14, 2018 11:47 pm

Haha bardzo dobrze. Pora na playa i ich smsy o tidalu!!
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości