WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
powodzenia

Re: Ukraińska dziennikarka odpowiedzialna za incydent z rosyjskim ambasadorem uciekła z Warszawy

powodzenia Wto Maj 17, 2022 3:48 pm

"Akajsk" napisał(a): Jaka bohaterka . Naraziła dobre imię Polski, kraju, który ja przyjął i udzielił schronienia. Ta "bohaterka" może powinna wrócić na Ukrainę i walczyć w obronie swojego kraju u boku prawdziwych bohaterów.

Na pewno w mundurze będzie jej do twarzy i lepiej skanalizuje swój nadmiar energii
Awatar użytkownika
Tomek

Re: Ukraińska dziennikarka odpowiedzialna za incydent z rosyjskim ambasadorem uciekła z Warszawy

Tomek Wto Maj 17, 2022 4:49 pm

Fajnie, jakby ja odstrzelili.
Awatar użytkownika
Zygmunt

Zygmunt Wto Maj 17, 2022 7:03 pm

"Tomek" napisał(a): Fajnie, jakby ja odstrzelili.
Rozumiem, że z tego ruskiego czołgu co będzie stał u ciebie pod domem onuco pierdolona?
Awatar użytkownika
Jan

Jan Wto Maj 17, 2022 10:52 pm

Groźby od ruskich trolli, a może to robota innych trolli, to też pewna forma podsycania nienawiści do Rosji. Przez 30 lat tzw demokracji polakom tak wpojono nienawiść do ruskich że większość wierzy w każde kłamstwo.Nie lubię jak się mnie zmusza do nienawiści albo miłości do jakiegoś kraju czy narodu.
Awatar użytkownika
Zachęcam do lektury

Zachęcam do lektury Śro Maj 18, 2022 11:36 am

Kodeks karny art. 136.
Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na osobę należącą do personelu dyplomatycznego przedstawicielstwa obcego państwa albo urzędnika konsularnego obcego państwa, w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Dla . Mediów przestępstwo z artykułu 136 kodeksu karnego to "incydent". Jak można tak nisko upaść, aż do bagatelizowania przestępstw? Apeluję do pracowników portalu o minutę refleksji. Zastanówcie się, co wy robicie.
Awatar użytkownika
step

step Śro Maj 18, 2022 11:58 am

Swolocz z Ukrainy dala popis swojego chamstwa czy zabrała z soba widły i sierp do odcinania głowy
Awatar użytkownika
efwefwefwefwefwefw

efwefwefwefwefwefw Śro Maj 18, 2022 1:55 pm

dlaczego jeszcze nie zostala zaaresztowana?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości