WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
UP

“Ukryta prawda” TVN lepsza od “Dlaczego ja?” Polsatu

UP Śro Mar 14, 2012 8:56 am

Dla czego ja ,Trudne sprawy,Pamiętniki z wakacji , SĄ o niebo lepsze od tego gniota Tvn ! Tvn teraz wszystko papuguje po Polsacie .
Awatar użytkownika
awa

Re: “Ukryta prawda” TVN lepsza od “Dlaczego ja?” Polsatu

awa Śro Mar 14, 2012 11:06 am

Kluczowe zdanie Osoby z wykształceniem podstawowym czyli wiocha która zjechał do duzych miast lub bezrobotni Gratuluje reklamodawca
Awatar użytkownika
Mran

Mran Śro Mar 14, 2012 11:50 am

Myślę, że to kwestia wcześniejszej pory nadawania. Jak historia zapowiada się dobrze, to nikt nie przełączy potem na Polsat. Duży wpływ może mieć poprzedni program TVN "Rozmowy w Toku" ukierunkowany na tą samą publiczność. Tymczasem Polsat ma wtedy "Malanowski i Partnerzy" i to nie jest serial zbyt kobiecy. No i mimo wszystko ostatnio "Dlaczego Ja?" nie jest tak ciekawe jak kiedyś, brakuje charyzmatycznych postaci. Choć "Ukryta prawda" cierpi na zbyt proste historie i brak głębi wśród bohaterów.
Awatar użytkownika
walterka

walterka Śro Mar 14, 2012 5:00 pm

wolę ukrytą prawdę niż dlaczego ja czy trudne sprawy. bo pamietniki to sprawa zupełnie inna, sam format jestinaczej realizowany. wg mnie powinny być emitowane codziennie, o 13.45 tak jak jest to w niemczech...
Awatar użytkownika
Telewidz 12

Telewidz 12 Śro Mar 14, 2012 6:40 pm

Pierwsze dwa tygodnie Ukryta prawda miala średnio 2,5 mln widzów jak Polsatowskie Dlaczego Ja? mialo powtórki.Od 27 lutego byly nowe odcinki,więc UP stracila i tak to wygląda.Trzeba wziąść pod uwagę też to że jak zaczyna się Up to Polsat ma końcówkę Malanowskiego.Dlaczego Ja? zaczyna się o 17:02 czy 03.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Śro Mar 14, 2012 6:48 pm

Jak dla mnie to wszystkie "seriale" scripted-docu
są beznadziejne ;]
Awatar użytkownika
mimi

mimi Śro Mar 14, 2012 10:50 pm

beznadziejny program, będę to powtarzać w kółko!!!! widać kto to ogląda, przykro ,że przez takie gnioty zdejmują fajne programy z anteny:((
Awatar użytkownika
phi-lip

phi-lip Czw Mar 15, 2012 11:20 am

Lepsza? Co to znaczy Lepsza? Czy Kac Wawa jest lepsze od Wyjazdu Integracyjnego?
Awatar użytkownika
heja

heja Pon Mar 19, 2012 3:58 pm

HAHAHAHA
Młodzi wykształceni z wielkich miast, po podstawówce niezły target !!!!!
Awatar użytkownika
yabby

yabby Pon Mar 19, 2012 7:01 pm

Polsat zawsze nadawał głupsze, prymitywniejsze programy i seriale.Nigdy w życiu , nie przyszłoby mi do głowy że TVN "urodzi" coś co przebija każdą szmirę.Gorszego dziadostwa w życiu nie widziałem .
Polsatowskie "Dlaczego ja" jest niestety lepsze.Kto tą szmirę zaopiniował do produkcji ?Szkoda Wesołowskiej.Fajna była.
A najbardziej to szkoda telewidzów...Wstyd to oglądać...Wstyd
Awatar użytkownika
fireboy

fireboy Pon Mar 19, 2012 7:08 pm

Dla mnie te wszystkie ,,życiowe'' seriale są beznadziejne nie moge na to patrzec!
Awatar użytkownika
PK

PK Nie Mar 25, 2012 1:29 pm

Ja tam ,,Ukrytą Prawdę'' - oglądałem dwa-trzy razy,a potem zrezygnowałem i znów tak jak przedtem zacząłem oglądać ,,Dlaczego Ja ?''.
Awatar użytkownika
Dosyć

Dosyć Wto Lut 12, 2013 8:25 pm

Ja mam prośbę. Niech ten debilizm się już skończy. To coś z mongolizmem na twarzy, to drugie z chorobą alkoholową i trzecie z frajerstwem w odc. z 13.02.2013 to nie do przyjęcia nawet dla ludzi z IQ poniżej 110,
a większość z Polaków ma chyba trochę więcej, więc nie róbcie z ludzi debili. Litości przestańcie ogłupiać społeczeństwo, to gorsze niż rusyfikacja i germanizacja razem wzięte
Awatar użytkownika
RITA 2

RITA 2 Wto Mar 12, 2013 8:09 pm

TE PROGRAMY TO TOTALNE DNO!!!!!!!!! TELEWIZJA TEZ SPADA NA DNO!!!!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości