[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Unilever kupuje startup Dollar Shave Club za miliard dolarów. Co tak tanio? - pytają eksperci

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
uuu-lewer

Unilever kupuje startup Dollar Shave Club za miliard dolarów. Co tak tanio? - pytają eksperci

uuu-lewer Czw Lip 21, 2016 7:14 am

czyżby progresywna dowcipna unilewerowska liderka zamierzała sobie golić wąsa oraz włochy na ramionach?
Awatar użytkownika
hehe

Re: Unilever kupuje startup Dollar Shave Club za miliard dolarów. Co tak tanio? - pytają eksperci

hehe Czw Lip 21, 2016 7:51 am

sprzedaż maszynek do golenia w modelu subskrybcyjnym? poważnie? :D
Awatar użytkownika
pavv

Re: Unilever kupuje startup Dollar Shave Club za miliard dolarów. Co tak tanio? - pytają eksperci

pavv Czw Lip 21, 2016 9:00 am

Takie coś możliwe tylko w USA. Ja maszynki kupuję w opakowaniach po 10 szt. i kosztują mnie one 2,5 USD, a jak mi nagle zabraknie to obok mam sklep pana Grześka gdzie takową maszynkę mogę nabyć przez całą dobę.
Awatar użytkownika
j

j Czw Lip 21, 2016 9:37 am

O co się chcecie założyć, że ci wasi eksperci nie słyszeli do wczoraj o tej firmie?
Awatar użytkownika
aaa

aaa Czw Lip 21, 2016 10:29 am

"pavv" napisał(a): Takie coś możliwe tylko w USA. Ja maszynki kupuję w opakowaniach po 10 szt. i kosztują mnie one 2,5 USD, a jak mi nagle zabraknie to obok mam sklep pana Grześka gdzie takową maszynkę mogę nabyć przez całą dobę.

to wszystko przez odległości w USA.
Awatar użytkownika
cocks

cocks Czw Lip 21, 2016 12:16 pm

"j" napisał(a): O co się chcecie założyć, że ci wasi eksperci nie słyszeli do wczoraj o tej firmie?

W punkt. W myśl maksymy: "powiedz mi coś, czego nie wiem", te "opinie" tych "ekspertów", przyłożyć Sebie z Grudziądza brzmią dokładnie tak samo ;)
Awatar użytkownika
huwk

huwk Wto Paź 04, 2016 1:27 pm

"aaa" napisał(a):
"pavv" napisał(a): Takie coś możliwe tylko w USA. Ja maszynki kupuję w opakowaniach po 10 szt. i kosztują mnie one 2,5 USD, a jak mi nagle zabraknie to obok mam sklep pana Grześka gdzie takową maszynkę mogę nabyć przez całą dobę.

to wszystko przez odległości w USA.

Masz na myśli to że tam mają mile a nie kilometry:)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości