WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość

UOKIK nadal bada kupno Multimedia Polska przez Vectrę. „Mam nadzieję, że proces ten w przeciągu kwartału zostanie zakończony”

Gość Wto Maj 21, 2019 7:23 am

Multimedia jest na dużym minusie ale jak ukoik wyda zgodę na połączenie z Vectra gdzie pokrywają się siecią w blisko 50 miastach to będzie wielkie nie porozumienie bo z UPC pokrywali się w zaledwie 11 miastach..!!
Awatar użytkownika
Gość54321

Re: UOKIK nadal bada kupno Multimedia Polska przez Vectrę. „Mam nadzieję, że proces ten w przeciągu kwartału zostanie zakończony”

Gość54321 Wto Maj 21, 2019 9:18 am

Ale się wleką...
Awatar użytkownika
Eldżej

Re: UOKIK nadal bada kupno Multimedia Polska przez Vectrę. „Mam nadzieję, że proces ten w przeciągu kwartału zostanie zakończony”

Eldżej Czw Maj 23, 2019 7:52 am

To wszystko jest obliczone na maksymalne zniszczenie MM. A później Vectra i UPC podzielą się tym co zostało.
Awatar użytkownika
Wiesław

Wiesław Sob Maj 25, 2019 2:12 am

Czy UPC daje sygnał 4 k ultra HD? Chyba nie ... Daje tylko drogie pakiety chorizont w których piloty źle działają
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości