WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mic

UPC Polska ma 1,43 mln klientów. 580 tys. z dekoderem Horizon, ponad 500 tys. z modemem Connect Box

Mic Pią Sie 10, 2018 6:47 am

U znajomych dekoder horizon często się wieszał, nawet z drugim modelem były problemy, więc wrócili do starego, ale sprawnego. Za to Connect Box muszą co kilka tygodni resetować, bo przestaje działać albo telefon albo internet.

Stary Technicolor i Mediamoduł CI+ działają u mnie bez zarzutu, a gdybym musiał mieć dekoder, to tylko stary Mediabox. Nie mam wielkich wymagań - telefon, komputer po kablu oraz TV + telefon po WiFi, więc stary, ale przynajmniej stabilny, technicolor wystarcza.

Wciskają ludziom te dziadostwa, ale ja prędzej zmienię operatora, niż wezmę dekoder Horizon albo modem Connect Box.
Awatar użytkownika
Max

Re: UPC Polska ma 1,43 mln klientów. 580 tys. z dekoderem Horizon, ponad 500 tys. z modemem Connect Box

Max Pią Sie 10, 2018 10:15 am

15 lat temu UPC szanowało klienta; obecnie wciskają na siłę kit
Awatar użytkownika
cnfe

Re: UPC Polska ma 1,43 mln klientów. 580 tys. z dekoderem Horizon, ponad 500 tys. z modemem Connect Box

cnfe Pią Sie 10, 2018 7:12 pm

Jak wprowadzali Horizona to portale technologiczne zalane były wpisami o bolaczkach tego mediaboxa. Niestesty UPC od zawsze cierpi na brak dobrego fachowca od sprzetu odbiorczego klienta a który miałby moc decyzyjna.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości