[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - UPC Polska z 1,43 mln klientów na koniec I kwartału. Więcej sprzedanych usług

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aaa

UPC Polska z 1,43 mln klientów na koniec I kwartału. Więcej sprzedanych usług

aaa Śro Maj 09, 2018 10:42 am

Fajnie, ale dekoder Horizon naprawdę mógłby potrafić więcej.
Awatar użytkownika
zen

Re: UPC Polska z 1,43 mln klientów na koniec I kwartału. Więcej sprzedanych usług

zen Śro Maj 09, 2018 12:40 pm

Dziwie sie ze maja tyle jelonkow, bo oferta mega droga. Dzis pod drzwiami lezala ulotka i to co mam u lokalnego operatora w UPC 10 zl drozej , a w praktyce 20 (zgody marketingowe itp )
Awatar użytkownika
opokin

Re: UPC Polska z 1,43 mln klientów na koniec I kwartału. Więcej sprzedanych usług

opokin Czw Maj 10, 2018 1:24 pm

Przeprowadziłem się do Aero2. tam mam 30 gb za 30 zł i jeszzce BDI czyli darmowy net na wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
riton

riton Sob Maj 12, 2018 1:40 am

"opokin" napisał(a): Przeprowadziłem się do Aero2. tam mam 30 gb za 30 zł i jeszzce BDI czyli darmowy net na wszelki wypadek.
byłem u nich kiedys i miałem ten BDI czyli darmowy net, teraz może wróce ale po to co Ty..
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości