WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
glewski

Vectra w tym roku wprowadzi wideo na żądanie

glewski Pon Kwi 29, 2013 8:46 am

Złodziejska firma nie uwzględniająca reklamacji!!! Często z ich strony pobrany formularz do korespondencji nie dochodzi do nich i opierając się na tym ci bandyci z Gdańska kroją ludzi z kasy!!! Uciekajcie przez Vectrą i Netią - to dwie najgorsze firmy lekceważące reklamacje klientów. Działają według zasady :WASZE RĘCE W NASZYCH ŁAPACH" !!!!
Awatar użytkownika
okopan

Re: Vectra w tym roku wprowadzi wideo na żądanie

okopan Pon Kwi 29, 2013 9:19 am

Największe telewizje kablowe czyli "N" (to ITI więc zrozumiałe) i Vectra nie planują umieszczenia Telewizji Republika w swojej ofercie. Ja mam Vectrę i na moje pytanie w tej sprawie bełkoczą coś o możliwościach technicznych. Jak im piszę, że te możliwości nie przeszkadzają im w nadawaniu kilkudziesięciu kanałów sieczki to przechodzą na znaną nutę: Z uwagą przeczytaliśmy pańskie uwagi... Polityczna cenzura kwitnie!!!
Awatar użytkownika
belezebub

belezebub Pon Kwi 29, 2013 9:36 am

Wow! to oni jeszcze nie mieli VOD? Chyba trochę zaspali, bo UPC i Multimedia Polska mają już chyba od jakichś 5-6 lat....
Awatar użytkownika
Bari

Bari Pon Kwi 29, 2013 9:38 am

okopan... N to nie jest telewizja kablowa tylko platforma cyfrowa a poza tym w ogole jej juz nie ma bo polaczyla sie z cyfra +
Awatar użytkownika
okopan

okopan Pon Kwi 29, 2013 10:48 am

Bari... Jak go zwał tak go zwał... N jest operatorem tak jak Vectra. Nie chodzi tu o sprawy technologiczne. Że ITI nie chce republiki to się nie dziwię. Połączenie z Canal+ też niczego nie zmienia. Obejrzyj sobie Media III RP na youtubie to dowiesz się kto stał za Canal+.
Awatar użytkownika
Jaga

Jaga Pon Kwi 29, 2013 11:10 am

Niech Vectra najpierw dotrzymuje umów. Kupiłam "Zloty" zestaw ze względu na "Planet" i "Ale kino". Bez żadnej informacji zabrano mi ten program,czyli Vectra oszukuje, zasłaniając się rzekomym prawem zmiany produktu. Teraz mogę mieć Planet za dodatkową opłatą . Wzywam wszystkich do bojkotu tej firmy!
Awatar użytkownika
miko

miko Pon Kwi 29, 2013 11:17 am

Vectra wku*wia mnie z tym, że przynajmniej raz w tygodniu przesyła informację o pracach modernizacyjnych i czasowym wyłączeniu sygnału tv i net-a! Jak tak dalej będzie to z nich ZREZYGNUJĘ! ŻENADA!!!!
Awatar użytkownika
tomek

tomek Wto Kwi 30, 2013 10:46 am

"jeszcze przed wakacjami" :) ja pamiętam, że zapowiedzi VOD w Vectrze pojawiły się już ze 2 lata temu. Wtedy był to produkt pożądany przez klientów. Dziś ci sami klienci korzystają ze SMART TV i mają w głębokim poważaniu "nowinki" Vectry. Gdyby nie TVN24, którego nie ma na platformie DVB-T, zrezygnowałbym z usług VECTRY już dawno. Przyszłość to telewizory SMART + podstawowe kanały via DVB-T. Era kokosów platform i sieci kablowych pomału się kończy....
Awatar użytkownika
zawiedziony na Vectrę

zawiedziony na Vectrę Śro Wrz 18, 2013 12:09 pm

Vecrta ustanawia sobie umowy pod siebie dla siebie, żeby nie było umów na pół roku lub rok tylko od razu na dwa lata, pazerne złodzieje, wymiana dekodera cyfrowego na HD 150 zł strzelają sobie w kolana takim nie przemyślanym ruchem, pozdro !!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości