WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
T7

Vectra z zarzutem od UOKiK, chodzi o dodatkowo płatną usługę

T7 Śro Cze 08, 2022 10:14 am

Tego typu usługi to prawdziwa plaga i przez lata niewiele się zmieniło. Z reguły zawierając umowę nie można kupić usługi bez pakietu bezpieczeństwa. Usługa musi być (bo tak), z reguły przez pierwszy miesiąc gratis lub np. za 1 grosz i potem musisz sam postarać się, aby to dziadostwo wyłączyć (np. tracąc czas na zawsze zajętej infolinii).

UOKiK powinien zająć się w końcu też kwestią cen podawanych w reklamach/na stronach internetowych (dot. kablówek, operatorów telefonicznych itp), gdzie domyślnie wielkimi literami podawana jest cena po rabatach (w szczególności po rabacie za tzw. zgody marketingowe). Realna właściwa cena okazuje się potem z reguły o 5 czy nawet 10 zł wyższa (i często wyświetla się dopiero na etapie finalizowania zamówienia).
Awatar użytkownika
BARTEK

Re: Vectra z zarzutem od UOKiK, chodzi o dodatkowo płatną usługę

BARTEK Śro Cze 08, 2022 3:28 pm

Za brak nowych kanałów (kiepską ofertą), starym oprogramowaniem, też powinien UOKiK się tym zająć.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Nie Cze 12, 2022 3:37 pm

Ta firmę powinni zamknąć z powodu nagminnych awarii, zaniżania prędkości internetu.
Awatar użytkownika
teresa

teresa Nie Lip 10, 2022 7:35 pm

od dwóch dni nie mam internetu
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość