WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polak

Vero sensacją w internecie, ale nie ma szans w walce z gigantami. „Będzie epizodem w social media”

Polak Nie Mar 04, 2018 11:26 pm

Nie wiem, nie znam się aż tak bardzo, ale kiedyś myślano, że Kodak jest nie do pokonania, a Nokia nie miała z kim przegrać. A pewnie i o pierwszych autach pisano, że nie mają cech "game changera" w rywalizacji z koniem.
Awatar użytkownika
To się zgadza

Re: Vero sensacją w internecie, ale nie ma szans w walce z gigantami. „Będzie epizodem w social media”

To się zgadza Nie Mar 04, 2018 11:29 pm

Epizodem to staną się niedługo wszystkie social-media, a powrócą fora internetowe, gdzie można napisać coś bez potrzeby logowania, używając jednorazowych nicków. Ludzie zaczynają rozumieć, że to ogromne marnotrastwo czasu i energii, które nic do życia nie wnosi, a wręcz przeciwnie, może powodować osamotnienie, nasilać depresje, osłabiać koncentrację i powodować niechęć do wykonywania jakichkolwiek czynności, gdyż zbyt duże jest zaangażowanie w ciągłe powiadomienia, komentarze i mózg zwyczajnie nie wyrabia, stąd to zmęczenie. Smartfony też z czasem znikną, ostatnio nawet czytałem, że były spadki sprzedaży tych urządzeń. Bo ileż można bez przerwy czatować, sms-ować, a także nieustannie penetrować internet za pomocą tegoż urządzenia?. Ludzie zaczynają sobie wreszcie zdawać sprawę, że ich zaangażowanie, poświęcany czas to bezcenna rzecz, którą w okropny sposób chce przejąć marketing, inżynierowie socjo-psycho-techniczni profilujący Facebooka, Instagrama tak by było to jak najbardziej angażujące użytkownika oraz maniacy technologiczni, którzy projektując smartfony, a w zasadzie aplikacje dla tych urządzeń, również dążą by były one mocno uzależniające. A my maluczcy ludzie, zwykli zjadacze chleba dajemy się na to wszystko nabierać i dalej przyklaskujemy temu wszystkiemu, bo tak trzeba, bo tak robią inni, bo to postępowe - a gdyby tak wreszcie wyluzować, dać se siana z tym wszystkim i powiedzieć kogo to właściwie obchodzi, mamy tego po dziurki w nosie? Może już czas najwyższy by wyłączyć smartfona, a włączyć myślenie, na to nigdy nie jest za późno!.
Awatar użytkownika
kinsky

Re: Vero sensacją w internecie, ale nie ma szans w walce z gigantami. „Będzie epizodem w social media”

kinsky Pon Mar 05, 2018 10:46 am

"Polak" napisał(a): A pewnie i o pierwszych autach pisano, że nie mają cech "game changera" w rywalizacji z koniem.

Doooobre!
Awatar użytkownika
dziadek

dziadek Pon Mar 05, 2018 11:16 am

Eksperci są w wieku 40+ więc są seniorami. Patrzą w przeszłość. Za dwa lata ich opinie będą śmieszne.
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Mar 05, 2018 11:25 am

W życiu o tym nie słyszałem i prawdy w tym na pewno tyle ile w waszej zakichanej recenzji Hipnotyzerów.
Awatar użytkownika
Gonzalez

Gonzalez Pon Mar 05, 2018 11:43 am

Założycielem Vero jest syn libańskiego premiera, a większość pracowników Vero to Rosjanie. Poprzednia firma należąca do tej rodziny wyrolowała pracowników na 3,5 mln dol, którzy zatrudnieni byli w zasadzie w obozach pracy. Obecni użytkownicy Vero skarżą się, że nie mogą usunąć swojego konta. Zarówno na iOS jak i Androidzie aplikacja ma ocenę poniżej 3.0 - potrzebujecie jeszcze więcej faktów?
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Pon Mar 05, 2018 12:14 pm

Spodziewaliście się pozytywnych ocen od ludzi, którzy żyją z przekonywania innych, że trzeba płacić za reklamy fejsowi i guglowi, żeby istnieć w SM?
Awatar użytkownika
no szkoda

no szkoda Pon Mar 05, 2018 3:53 pm

Szkoda, że w artykule wypowiadają się sami sceptycy. Nie będę wnikał w jakim są wieku i jak bardzo otwarci są na nowe rozwiązania, ale nic nie jest tylko złe albo tylko dobre. Vero mam od kilku dni i mimo że zauważam niektóre wypunktowane w artykule wady aplikacji, to dostrzegam też bardzo dużo zalet. Ogromna szkoda, że autor artykułu nie zdobył żadnych pozytywnych opinii, aby skonfrontować je z tymi wszystkimi zarzutami.
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pon Mar 05, 2018 4:40 pm

"eksperci segmentu social media" mają miekko,bo ludzie maja dosc FB,a to jedyne co oni znaja. Sceptyczne opinie wynikaja, z tego ze vero jest bez reklam wiec i oni stali by sie zbędni.
Prawda jest taka ze Fb,insta i snapchat są już przebrzmiałe.
Z vero problem jest taki,że trzeba autoryzować sie też przez sms.
Nikt nie chce az takiej bliskości z żadnym portalem.
Awatar użytkownika
marek

marek Pon Mar 05, 2018 5:09 pm

panika, bo boja sie ze vero lub inny serwis uszczknie z tortu faceboka
Awatar użytkownika
Agu

Agu Pon Mar 05, 2018 6:35 pm

Fajnie, że powstaje coś nowego- nie mam nic przeciwko temu. Czy przetrwa? Dużo zależy od ludzi. Myślę,że do Polaków to nie trafi.. Niestety większość ludzi jest zamkniętych na nowe "doznania". Na fb mamy wszystko, czego potrzebujemy i się do niego przyzwyczailiśmy. Wszystkie nowe portale bazują na mniejszej ilości reklam, bo chcą przebić w tym fb. Mimo to, prawie każda z nich upada... więc może warto się zastanowić, czy problem tkwi akurat w tym.
Awatar użytkownika
razdwatrzy

razdwatrzy Pon Mar 05, 2018 6:36 pm

Niesamowite ile ktoś zarobi za stworzenie niewypałowej apki.
Awatar użytkownika
Filip Cieślak

Filip Cieślak Pon Mar 05, 2018 8:39 pm

Dziadek, ale ja jestem w wieku 30+ :)

"dziadek" napisał(a): Eksperci są w wieku 40+ więc są seniorami. Patrzą w przeszłość. Za dwa lata ich opinie będą śmieszne.
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Pon Mar 05, 2018 10:15 pm

Wszystko jest teraz lepsze niż FB. Niech będzie nawet jakieś Vero.
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Wto Mar 06, 2018 3:39 am

"Filip Cieślak" napisał(a): Dziadek, ale ja jestem w wieku 30+

Więc jesteś za stary mentalnie by oceniać nowe produkty.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość