[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Viaplay wystartuje w Polsce 3 sierpnia. Co w ofercie?

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xyz

Viaplay wystartuje w Polsce 3 sierpnia. Co w ofercie?

xyz Wto Lip 06, 2021 9:07 am

ciekawe jaka oferta programowa i obsługa techniczna będzie .
Awatar użytkownika
...

Re: Viaplay wystartuje w Polsce 3 sierpnia. Co w ofercie?

... Wto Lip 06, 2021 9:12 am

Bez szans
Awatar użytkownika
Dobre

Dobre Wto Lip 06, 2021 10:43 am

Już widzę te tabuny klientów kupujących dostęp. Bundesliga w Polsce właśnie przestała być modna :-)
Awatar użytkownika
sfdf

sfdf Wto Lip 06, 2021 12:25 pm

Skończy się jak z Amazonem, który filmów z lektorem ma jak na lekarstwo. I jest już chyba zbyt tłoczno na rynku platform, które wymagają płatnej subskrypcji. gdybym chciał korzystać z kilku (nie tylko vod, ale tez z treściami do słuchania i czytania) to z 200 zł co miesiąc jak nic.
Awatar użytkownika
m.

m. Wto Lip 06, 2021 1:17 pm

c+, polsat sport, eurosport eleven dazn i jeszcze mało. Jeszcze wchodzą nastepni, jeszcze wieksze rozdrobnienie. Choćby pokazywali i nawet finał mundialu ludzie już mają dość kolejnych pakietów sportowych i naprawde nastepnych kupować nie będą, zwłaszcza że tego czegoś nawet na satelicie nie będzie co z automatu oznacza kłopoty.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Wto Lip 06, 2021 2:02 pm

Oby się przeliczyli ostro. Ja nie zamierzam przez to rozdrobnienie praw sportowych płacić za 637727782882 platform...
Awatar użytkownika
i tak i nie

i tak i nie Wto Lip 06, 2021 2:35 pm

Bardzo rozsądna oferta cenowa. Jeśli w tej cenie będą dodatkowo rzeczywiście filmy i seriale (widzę, że część pokrywa się z innymi platformami) to ja chętnie skorzystam.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Wto Lip 06, 2021 3:28 pm

Za chwilę Polacy Cebulacy zaczną kombinować, by nie płacić, albo płacić mniej. Kolejny raz pokażemy, że oczekiwania mamy wielkie, ale płacić nie chcemy.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Wto Lip 06, 2021 8:38 pm

Jak szybko powstała tak szybko padnie :)
Awatar użytkownika
Mc

Mc Wto Lip 06, 2021 10:13 pm

Mnie interesuje tylko f1 i placic 34zl to trochę sporo. Teraz place 10zl. Tak czy inaczej f1 tv wyjdzie duzo taniej a oferta jest szersza. Jedynie brak polskiego komentarza, ale to nie problem.
Awatar użytkownika
dereck

dereck Śro Lip 07, 2021 2:18 am

Eleven kosztuje zależnie od oferty u mnie w kablu 5-15 zł, miałem 3 ligi i F1. Dodać do tego HBO i wyszłoby taniej. Lewy rok, dwa pogra i zainteresowanie Bundesligą zacznie spadać. Oferta dla koneserów.
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Lip 07, 2021 11:36 am

Tylko, że za rok wejdzie liga angielska do kompletu. Szkoda, że nie mają tenisa...
Awatar użytkownika
LexUS

LexUS Śro Lip 07, 2021 2:52 pm

No to zostaje tylko oglądanie ekstraklapy i chłoptasia którego wożą wynajętym autem.
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Śro Lip 07, 2021 4:16 pm

Pokonkuruje z Iplą 2-3 lata, po czym stanie się "wewnętrznym konkurentem" (zwłaszcza, że sytuacja podobna z Eleven, a i Viaplay ma Viasatowskie korzenie).
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Lip 07, 2021 11:32 pm

"Terier" napisał(a): Za chwilę Polacy Cebulacy zaczną kombinować, by nie płacić, albo płacić mniej. Kolejny raz pokażemy, że oczekiwania mamy wielkie, ale płacić nie chcemy.

A ty skąd? Z Rosji czy Izraela?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości