[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - VIVA Polska w MTV Music zmieni się 17 października, jest zgoda KRRiT

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość

VIVA Polska w MTV Music zmieni się 17 października, jest zgoda KRRiT

gość Pią Sie 25, 2017 3:17 am

dobry pomysł z tym mtv music. viacom robi fajny ruch :)
Awatar użytkownika
Piotr

Re: VIVA Polska w MTV Music zmieni się 17 października

Piotr Pią Sie 25, 2017 12:33 pm

MTV to było kiedyś. Ktoś jeszcze pamięta? Ray Cokes, Beavis & Butthead...
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Wto Wrz 12, 2017 9:52 pm

Most wanted, mtv rap!
stare dobre czasy....
Awatar użytkownika
Maniuś

Maniuś Nie Wrz 17, 2017 4:35 pm

niestety ja złoże wypowiedzenie. Mam nc+ i JAMBOX
Awatar użytkownika
G34

G34 Nie Paź 01, 2017 10:24 am

Ja pamiętam czasy Kiedy do Były Kanały MTV polska i puszczały tam najnowsze klipy video dziś ten kanał to jedna wielka tragedia mogli by przywrócić tylko muzykę w MTV a oni wolą zepsuć starą dobra vive nie wiem po co ten ruch nie nauczyli się od eski kiedy to wymyślono tv8 i po tem powrócono to eski powrotem po oglądalność drastycznie spadła to samo będzie z MTV miusic kiedy wejdzie to Polski pierwsze miesiące wyniki będą dobre tobiero potem jak zaczną puszczać te swoje durne programy do oglądalność im znowu spadanie
Awatar użytkownika
dzb

dzb Sob Gru 09, 2017 1:33 pm

Mam nadzieję że będzie to coś w stylu mtv24 albo mtv jakie znam sprzed 15-20 lat.
Awatar użytkownika
DAMIAN

DAMIAN Nie Kwi 08, 2018 5:28 pm

ODDAJCIE NAM VIVA POLSKA WYSTARCZYŁO POBUDZIĆ STACJE PUSZCZANIEM MUZYKI Z PRZED 15-20 LAT POLACY KOCHAJA STARE HITY
Awatar użytkownika
tiger2280

tiger2280 Pią Sie 02, 2019 9:04 pm

Dużo ludzi by oglądało Vivę, gdyby nie ta ciągła muzyka i jakieś angielskie piosenki. W 2010 roku na Vivie polska wyemitowali fajny teledysk na 10-lecie stacji, teraz tego już będzie brakować. Ciekawe co porabiają Ci piosenkarzy, najgorsze jest to, że Ewa Farna jako piosenkarka jest w ciąży i nie wiadomo kiedy będzie kręcić następne teledyski. A co z Dodą? z Sylwią Grzeszczak? Wtedy wszyscy widzieli, jak wyglądają inni piosenkarze, wtedy to byli dobrzy, a teraz? Pewnie się zmienili i nikt ich nie poznaje.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 87 gości