[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - VoD.pl liderem, Player.pl przyciąga najdłużej, aplikacja Ipla traci na rzecz www (analiza serwisów VoD)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gie

VoD.pl liderem, Player.pl przyciąga najdłużej, aplikacja Ipla traci na rzecz www (analiza serwisów VoD)

Gie Śro Lis 19, 2014 7:59 am

Czy TVN płacił za ten artykuł? Dlaczego IPLA jest rozbita na aplikację i stronę a Player.pl nie? Czy po to by ten drugi był przed IPLA?
Awatar użytkownika
don

Re: VoD.pl liderem, Player.pl przyciąga najdłużej, aplikacja Ipla traci na rzecz www (analiza serwisów VoD)

don Śro Lis 19, 2014 9:20 am

IPLA się ceni , ale jest najlepsza , Player.pl bez żartów skad tam taka ogladalnosc? na playerze chce obejrzec odcinek i jest 1, 2, 3,4 potem 9 ,10 ...
Awatar użytkownika
Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl

Re: VoD.pl liderem, Player.pl przyciąga najdłużej, aplikacja Ipla traci na rzecz www (analiza serwisów VoD)

Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl Śro Lis 19, 2014 10:16 am

@Gie aplikacje i serwisy są mierzone innymi parametrami (oprócz real users i zasięgu proc.), więc łączenie aplikacji Ipla i serwisu Ipla.tv w jedną pozycję byłoby karkołomne; ponadto nie widać by było wtedy, że aplikacja straci na odwiedzalności, a serwis zyskuje
Awatar użytkownika
nowy

nowy Śro Lis 19, 2014 10:38 am

Ja tam przerzuciłem się na videostar. odkad jest tvn i polsat jest masa filmów.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Śro Lis 19, 2014 10:51 am

Tak mnie zastanowił ten wynik IPLA bo w ostatnim raporcie CP napisał:

"Średniomiesięczna liczba użytkowników największej polskiej telewizji internetowej IPLA wyniosła w III kw. br. około 3,6 mln, a we wrześniu br. wzrosła do 5,1 mln"
Awatar użytkownika
Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl

Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl Śro Lis 19, 2014 11:03 am

@Gie Cyfrowy Polsat pewnie podaje unikalnych użytkowników, a nie realnych - żeby statystyki wyglądały okazalej.
Faktycznie Ipla.tv miała we wrześniu 2,7 mln cookies krajowych, a aplikacja Ipla - 1,3 mln. Ale w tym ujęciu VoD.pl miał 8,3 mln cookies, a Player.pl - 4,3 mln
Awatar użytkownika
Rod

Rod Śro Lis 19, 2014 1:08 pm

MP nie uwzględnia aplikacji mobilnej Player.pl
Awatar użytkownika
Zen

Zen Śro Lis 19, 2014 1:59 pm

A ja wszystkie te gemiusowe liczydelka mam na kazdym urzadzeniu wpisane w pliku host i dlatego uwazam te wszystkie badania tak wiarygodne jak wyniki ogladalnosci tv i rozne sondaze.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Śro Lis 19, 2014 2:09 pm

OK, to teraz już wiem skąd te różnice.
Może kiedyś, np. na koniec roku porównacie jak polskie serwisy VoD i Polacy wypadają na tle innych krajów europejskich?
Awatar użytkownika
trol1212

trol1212 Nie Lut 01, 2015 11:45 pm

Na vod.pl płacisz potem film w połowie się zawiesza i lipa ani kasy ani filmu ! Nie radzę wydawać kasy szkoda nerwów i zepsutego wieczoru !!!!!!
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Nie Maj 24, 2015 5:59 pm

Player.pl to najbardziej niedopracowana aplikacja z jakiej kiedykolwiek zdarzało mi się korzystać . Porównywanie jej do IPLI jest mocno przesadzone . Kochani przed Wami jeszcze dużo pracy . Zacznijcie od tego , żeby po reklamie można było kontynuować oglądanie , a nie odprowadzać klienta do początkowego ekranu .
Awatar użytkownika
Beata

Beata Sob Gru 26, 2015 1:37 am

Obecnia każdy player: tvn, vod, ipla - to wielkoe g...o, jeszcze pół roku wstecz dało się to oglądać a teraz tylko szarpanina i mnóstwo "szpiegujących i wyłudzających" reklam. Jedynie jeszcze vod.tvp da się oglądać.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości