[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - VoD.pl przed Playerem i Ipla.tv, VoD.TVP.pl z rekordem, w dół aplikacja Ipla

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

VoD.pl przed Playerem i Ipla.tv, VoD.TVP.pl z rekordem, w dół aplikacja Ipla

ja Śro Lip 15, 2015 8:19 am

a iplex.pl to gdzie?
Awatar użytkownika
ja2

Re: VoD.pl przed Playerem i Ipla.tv, VoD.TVP.pl z rekordem, w dół aplikacja Ipla

ja2 Śro Lip 15, 2015 10:01 am

Szkoda, że pisząc o serwisach VOD nie podaliście danych z pomiaru streamów wideo Megapanelu.
Awatar użytkownika
j2

Re: VoD.pl przed Playerem i Ipla.tv, VoD.TVP.pl z rekordem, w dół aplikacja Ipla

j2 Śro Lip 15, 2015 10:11 am

Szkoda, że pisząc o rynku wideo nie podaliście danych ze streamu wideo Megapanelu
Awatar użytkownika
me

me Śro Lip 15, 2015 10:47 am

a może ktoś podrzucić łączny zasięg RU/% tych legalnych serwisów z 1 tabeli?
Awatar użytkownika
Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl

Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl Śro Lip 15, 2015 10:57 am

@ja - Iplex.pl ma minimalną odwiedzalność, nie ma jego dokładnych statystyk w wynikach Megapanelu z kwietnia
@ja2 dane ze streamu audio/wideo podajemy osobno: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/on ... zej-top-10
ale VoD to dużo węższy zakres treści niż całe wideo, ponadto do pomiaru streamu audio/wideo nie dołączył np. Cyfrowy Polsat
Awatar użytkownika
Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl

Tomek Wojtas - Wirtualnemedia.pl Śro Lip 15, 2015 1:34 pm

@ja - Iplex ma minimalną odwiedzalność, nie ma jego statystyk w wynikach Megapanelu z kwietnia
@ja2 - dane streamów audio/wideo podajemy osobno: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/on ... uzej-top10
VoD to dużo węższy zakres treści niż całe wideo, ponadto do pomiaru streamów audio/wideo nie dołączył Cyfrowy Polsat
Awatar użytkownika
AW

AW Śro Lip 15, 2015 1:37 pm

Aby mówić o rzetelnych danych dotyczących wideo, to pomiar Megapanel Stream jest odpowiednim narzędziem. Tradycyjny Megapanel mówi o "ruchu" na stronie, a nie oglądalności wideo. Prawdą jest, że w pomiarze Stream nie ma TVNu i Polsatu, ale to już ich problem. W streamie są pozostali gracze wideo: Onet (RASP), Grupa WP, Bauer (Interia), Agora (Gazeta), TVP, ZPR i analiza rynku Wideo powinna odbywać się na tych podmiotach.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości