WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jak to sie liczy?

VoD.pl z rekordem, Player.pl i Ipla zależne od ramówek TVN i Polsatu (analiza serwisów VoD)

Jak to sie liczy? Śro Mar 11, 2015 10:00 am

Do wyniku onet vod licza sie teledyski? Krotkie klipy i inny szajs?
Czy tylko dlugie formy?
Filmy, seriale, programy?
Jak to w ogole mozna porownywac???;)))
Awatar użytkownika
do jak to sie liczy

Re: VoD.pl z rekordem, Player.pl i Ipla zależne od ramówek TVN i Polsatu (analiza serwisów VoD)

do jak to sie liczy Śro Mar 11, 2015 10:26 am

na VOD.pl masz tylko długie formy (film, seriale, dokumenty). Krotkie formy sa na Onet.tv.
Awatar użytkownika
Naprawde?

Re: VoD.pl z rekordem, Player.pl i Ipla zależne od ramówek TVN i Polsatu (analiza serwisów VoD)

Naprawde? Śro Mar 11, 2015 11:46 am

A co w wynikach podaje Onet- sane dlugie formy?
Tutaj tez jest szycie;)))????
Dlugie formy - czyli samodzielne programy?
Echh...
Awatar użytkownika
Devil May Cry

Devil May Cry Śro Mar 11, 2015 7:37 pm

Dla mnie najlepszym VoD jest Ipla, przede wszystkim za swoją wieloplatformowość. Mam ją jako aplikację desktopową na kompie, jako appkę na smartfonie i na konsoli PS3 (tam zresztą pierwszy raz zetknąłem się z Iplą, bardzo wygodnie się ogląda na telewizorze).
Awatar użytkownika
Maniek

Maniek Śro Mar 11, 2015 8:49 pm

Ipla jest bardzo ok. Ma też ten plus, że jak się ją ogląda na necie mobilnym cp, to nie pożera pakietu danych. A że net dobry, to się da bardzo płynnie wszystko oglądać.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość