[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Volkswagen pokazał nowe logo. „Wkraczamy w erę elektromobilności”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
NRD

Volkswagen pokazał nowe logo. „Wkraczamy w erę elektromobilności”

NRD Wto Wrz 10, 2019 11:30 am

jak z NRD
Awatar użytkownika
ddb

Re: Volkswagen pokazał nowe logo. „Wkraczamy w erę elektromobilności”

ddb Wto Wrz 10, 2019 12:48 pm

Logo jest takie same. Usunęli tylko ten zbędny gradient.
Awatar użytkownika
gdzie tam eko

gdzie tam eko Wto Wrz 10, 2019 6:19 pm

#dieselgate
Awatar użytkownika
grey

grey Wto Wrz 10, 2019 7:09 pm

Wiem, że nie wziąłem rano leków i mam już kilka projektów za sobą od godziny 9...ale strasznie to nowe logo szczególnie podświetlone wygląda. Mam potworne skojarzenia z rzeszą i nie IV a III. Zazdroszczę tym, którzy będą rebranding wprowadzali, gruba kasa się szykuje :)
Awatar użytkownika
borowska

borowska Wto Wrz 10, 2019 7:09 pm

O, jakie brzydkie. Potwornie bolą te różne grubości linii okręgu i VW :-\
Awatar użytkownika
Edward

Edward Wto Wrz 10, 2019 7:16 pm

Ładne loga, dizajny i kanapy eleganckie w salonach. Za to serwis autoryzowany VW w Polsce to dramat i golgota.
Awatar użytkownika
sznober

sznober Wto Wrz 10, 2019 7:24 pm

Moim zdaniem trochę pójście wstecz. Nie wiem, czy do końca słuszne. Punkt za samą prostotę. 😁
Awatar użytkownika
hgfyyyu

hgfyyyu Śro Wrz 11, 2019 12:26 am

Ja tam specjalistą nie jestem, ale swoje zadanie i gust mam. Logo wygląda jakby było niedorobione. Ale już nie narzekam.
Awatar użytkownika
Adi

Adi Nie Paź 06, 2019 11:21 pm

Afera z Dieslami się kłania a nie żadna nowość. Poza tym design logo z minionej epoki. Żałosne jak cały VW
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości