WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
klawy

W 2016 r. najwięcej numerów przeniesionych do Play i Virgin Mobile, Plus i T-Mobile ze stratami

klawy Wto Sty 10, 2017 12:01 pm

taki spadek w polkomtelu mnie nie dziwi nic a nic ale czekam na marzec jak ostatki bonusow w plusie i orange się pokoncza i wraz z nimi znikna klienci bo operatorzy nic nie beda mieli w zanadrzu
Awatar użytkownika
Piotr

Re: W 2016 r. najwięcej numerów przeniesionych do Play i Virgin Mobile, Plus i T-Mobile ze stratami

Piotr Wto Sty 10, 2017 4:45 pm

Spadki Plusa - nic dziwnego. Dla klienta z ulicy oferty od 9,99zł a dla 10-letniego klienta najtańszy abonament (bynajmniej nie wszystko mający) ponad 40zł. No to podziękował - Play przyjął z otwartymi ramionami i dorzucił stacjonarny za 1zł (więc przy okazji Orange stracił comiesięczną daninę).
Awatar użytkownika
Marian

Re: W 2016 r. najwięcej numerów przeniesionych do Play i Virgin Mobile, Plus i T-Mobile ze stratami

Marian Śro Sty 11, 2017 3:37 am

T-Mobile Polska - management w tej firmie jest głównym powodem największego odpływu klientów. Kolejny rok są najgorsi i zero lekcji wyciągniętych, zero zmian w zarządzie.
Awatar użytkownika
natty

natty Pią Sty 13, 2017 6:52 pm

Czy a2mobile jest pod pozycją aero2? Przeniosłem się do nich w tym roku bo pakiet Suty zamiata rynek. Kwestia czasu kiedy ludzie o tym się dowiedzą.
Awatar użytkownika
andrut

andrut Pon Sty 16, 2017 12:05 am

"natty" napisał(a): Czy a2mobile jest pod pozycją aero2? Przeniosłem się do nich w tym roku bo pakiet Suty zamiata rynek. Kwestia czasu kiedy ludzie o tym się dowiedzą.
Tak w tym wypadku w tabeli są pewnie pod jedną pozycją bo to "jedna" firma. Widziałem ich ofertę i faktycznie jest nice ;)
Awatar użytkownika
Wojtuś

Wojtuś Wto Sty 17, 2017 8:59 pm

Plus widać, że znacznie lepiej niż wcześniej. Kwestia taka, że na pewno służy im program lojalnościowy smart dom, dzięki któremu abonament w Plusie jest bardzo opłacalny. A zwłaszcza jak się chce łączyć różne usługi.
Awatar użytkownika
Tudor

Tudor Śro Sty 18, 2017 12:42 am

Play z racji uprzywilejowanej pozycji przez lata - jako wirtualny operator nie musiała ponosić opłat MTR skorzystał na tym spory kapitał. Ja osobiście wspieram Plusa bo to jedyny operator z polskim kapitałem i dzisiaj takie firmy powinny być wspierane.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości