[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - W 2020 roku zasięg dzienny radia spadł o milion słuchaczy. „Pandemia przewróciła nasze życie do góry nogami”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Vbnbbh

W 2020 roku zasięg dzienny radia spadł o milion słuchaczy. „Pandemia przewróciła nasze życie do góry nogami”

Vbnbbh Czw Sty 14, 2021 9:22 am

Prezes Kaminska przyszla rok temu aby podniesc sluchalnosc...
Awatar użytkownika
swordfish

Re: W 2020 roku zasięg dzienny radia spadł o milion słuchaczy. „Pandemia przewróciła nasze życie do góry nogami”

swordfish Czw Sty 14, 2021 9:53 am

Teraz prosimy o wyniki badania o ile wzrosła słuchalność radia internetowego. Czy milion słuchaczy radia FM odszedł do radia internetowego?
Jak w takim razie zaliczyć słuchacza, który słucha radia FM poprzez aplikację internetową/stronę www? Często, gdy jest słaby odbiór naziemny, lepiej słuchać takiej stacji przez net.
Awatar użytkownika
.

Re: W 2020 roku zasięg dzienny radia spadł o milion słuchaczy. „Pandemia przewróciła nasze życie do góry nogami”

. Czw Sty 14, 2021 10:03 am

Pandemia jest Trójce wzrosło...........
z jednej Trójki zrobiło się trzy radia.
Dzięki Pani Kamińskiej i pios. Kazika mamy teraz R.357, RNŚ, żeby nie to nikt by nie słyszał o tych projektach mielibyśmy dalej starą TrUjkę
Awatar użytkownika
obeznany

obeznany Czw Sty 14, 2021 11:38 am

Błędne wnioski. Słuchaczy jest tyle samo, tylko ten milion przestał słuchać FM, a zaczął Radia Nowy Świat i 357.
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Czw Sty 14, 2021 11:47 am

Ja czyli wierny słuchacz trójki wczoraj postanowiłem podsłuchać RNS,i radia 357. Każdego po godzinie. I ku mojemu zdziwieniu naprawdę fajnie grają. Ale ja słucham radia na dab+ a tamte stacje słuchać można tylko przez internet to zostaje przy trójce
Awatar użytkownika
Trujkowicz patryjota

Trujkowicz patryjota Czw Sty 14, 2021 12:25 pm

Naszczenście w trujce grajom jurz zenka i pedro santane , wienc wiencej ludzi bendom słychać trujke , bo trujka wymiata !!1!
Awatar użytkownika
blurppp

blurppp Czw Sty 14, 2021 12:27 pm

Nie zgadzam sie z tezą, ludzie słuchają radia w sieci, bo siedzą w domu. Ktos sobie czegoś z Nowego Orleanu słucha, inny niemieckiego techno, a instytuty badawcze tego nie widzą. RNŚ czy 357 to tez są radia, tam moze być sporo "zaginionego " słuchacza
Awatar użytkownika
zbyszu

zbyszu Czw Sty 14, 2021 12:47 pm

Wreszcie świetny, rzetelny artykuł i interpretacja badań.

Zasięg słuchania radia przez internet rośnie, ale i tak jeszcze dluuuga droga do FM-u
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Czw Sty 14, 2021 2:55 pm

"dabfan" napisał(a): Ja czyli wierny słuchacz trójki wczoraj postanowiłem podsłuchać RNS,i radia 357. Każdego po godzinie. I ku mojemu zdziwieniu naprawdę fajnie grają. Ale ja słucham radia na dab+ a tamte stacje słuchać można tylko przez internet to zostaje przy trójce

No właśnie. radio 357 ma w planach udział w procesie koncesyjnym na DAB+.
Awatar użytkownika
dabfan

dabfan Czw Sty 14, 2021 3:20 pm

Jaro wydaje mi się że do tego momentu to radio nie przetrwa.
Awatar użytkownika
Ano

Ano Czw Sty 14, 2021 5:55 pm

Za to Spotify radzi sobie rekordowo dobrze i zasięgiem pewnie spokojnie plasuje się w top5 :)
Awatar użytkownika
Pani technologiczna

Pani technologiczna Czw Sty 14, 2021 9:27 pm

A po co w ogóle dyskutować o DAB skoro jest to przestarzała i droga technologia, której nikt mądry sie nie czepia bo mamy przecież internet i tam zalokowało się radio. Po co inwestować w trzecia technologie? Chyba tylko po to, aby zarobili na tym dostawcy sprzętu. W DAB zainwestowało tylko polskie radio, wsadziło w to furę kasy i teraz to promują bo mają gorącego ziemniaka w ręku i to wszystko.
Awatar użytkownika
Zbawiciel

Zbawiciel Czw Sty 14, 2021 9:39 pm

Nie dziwię się. Radio ZET gra od paru miesięcy tą samą playlistę dzień w dzień, Trójka a właściwie to co po niej zostało wiadomo. Co Jedynki to zamiast tak gadać mogli by o 1000% więcej muzyki nie tylko polskiej . W Polsce nie ma stacji której dało by się słuchać
Awatar użytkownika
Ross From Friends

Ross From Friends Czw Sty 14, 2021 10:22 pm

Million ubyło, bo przez pandemie ludzie pracują z domu i nie jezdzili do pracy,a to jest czesc uzytkownikow radia,które słucha je głównie w samochodzie.
Awatar użytkownika
K.

K. Pią Sty 15, 2021 9:15 am

"Pani technologiczna " napisał(a): A po co w ogóle dyskutować o DAB skoro jest to przestarzała i droga technologia, której nikt mądry sie nie czepia bo mamy przecież internet i tam zalokowało się radio

z tym, że prace nad DAB potem DAB+ Wrocław już testował od1996 roku. Od tamtej pory minęło 25 lat. Przez ćwierć wieku dalej testują. ile jeszcze?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości