[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - W pandemii Polacy wzięli się do czytania, najchętniej książek Remigiusza Mroza i Olgi Tokarczuk

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Pixy

W pandemii Polacy wzięli się do czytania, najchętniej książek Remigiusza Mroza i Olgi Tokarczuk

Pixy Czw Kwi 22, 2021 8:53 am

W telewizji króluje nędza intelektualna więc warto sięgnąć w zamian po książkę. Poza tym ile można siedzieć na portalach społecznościowych czy you tube? I tak sukces że chociaż trochę wzrosło czytelnictwo.
Awatar użytkownika
Czytelniczka

Re: W pandemii Polacy wzięli się do czytania, najchętniej książek Remigiusza Mroza i Olgi Tokarczuk

Czytelniczka Czw Kwi 22, 2021 12:56 pm

A jak wygląda sytuacja z czytelnictwem literatury zagranicznej? Przykładowo książki Ove Logmansbo?
Awatar użytkownika
Prawy

Re: W pandemii Polacy wzięli się do czytania, najchętniej książek Remigiusza Mroza i Olgi Tokarczuk

Prawy Czw Kwi 22, 2021 12:59 pm

Tylko lewaki czytajom ksionszki! Normalni ludzie wiedzom wszystko jak jest i nie poczebujom! Widać zresztom, że baby czytajom, czytajom i potem biegajom i na księrzy kszyczom! Komu to poczebne?
Awatar użytkownika
mm

mm Czw Kwi 22, 2021 6:10 pm

a kogo to !?
Awatar użytkownika
Gosia

Gosia Pią Kwi 23, 2021 11:02 am

Mnie nie trzeba namawiać do czytania robię to z chęcią. W ostatni weekend pochłonęłam przygodową powieść "Tajemnica Coca Coli", w ten jeszcze nie wiem co będę czytać, ale myślę nad romansem. :)
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości