WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nnmm

W Polsacie będzie nowy talent-show „Starstruck”, zastąpi „Twoja twarz brzmi znajomo”

nnmm Wto Cze 21, 2022 6:33 am

Nareszcie rozsądna decyzja, ile można klepać co sezon Twarz.
Awatar użytkownika
Jaro

Re: W Polsacie będzie nowy talent-show „Starstruck”, zastąpi „Twoja twarz brzmi znajomo”

Jaro Wto Cze 21, 2022 6:50 am

Już dajcie spokój z tymi odgrzewanymi kotletami
Awatar użytkownika
Bil

Re: W Polsacie będzie nowy talent-show „Starstruck”, zastąpi „Twoja twarz brzmi znajomo”

Bil Wto Cze 21, 2022 6:53 am

Polsat od dawna ma najgorszą ramówkę z wielkiej czwórki. Dno dna
Awatar użytkownika
Koksik

Koksik Wto Cze 21, 2022 6:54 am

Doda i Szpdk do jury
Awatar użytkownika
studencik

studencik Wto Cze 21, 2022 7:37 am

Dajcie blondynki do jury i na prowadzącą
Awatar użytkownika
max

max Wto Cze 21, 2022 10:48 am

Myślałem, że Polsat pójdzie po rozum do głowy i odpuści sobie tę formułę, która w Stanach (i wielu innych krajach) jest uważana za przestarzałą i niedopuszczalną. Przemalowywanie białych ludzi na czarnych to tzw. Blackface i Polsat był wielokrotnie za to krytykowany za granicą. Nic sobie z tego jednak nie robią. Dziwi mnie, że wykonawcy, którzy mogliby zawalczyć o siebie poza granicami Polski np. Viki Gabor godzą się na to i dają się przemalowywać... za takie coś jest spalona za oceanem. Nie wiem kto prowadzi jej karierę, ale nie tędy droga...
Awatar użytkownika
Rocky

Rocky Wto Cze 21, 2022 2:11 pm

fajnie że Polsat sięga po nowe formaty, tylko bym zrobił młode jury, typu doda, cleo, bo w ttbz trochę dinozaury z całym szacunkiem
Awatar użytkownika
mb24

mb24 Wto Cze 21, 2022 4:58 pm

"Rocky" napisał(a): fajnie że Polsat sięga po nowe formaty, tylko bym zrobił młode jury, typu doda, cleo, bo w ttbz trochę dinozaury z całym szacunkiem

A ja właśnie szanuję Polsat za to, że daje dojrzałych jurorów - z Dodą i Cleo bym nie oglądał. A młodzi ludzie rzadko już oglądają telewizję....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 72 gości