WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

W Polsat News nie będzie cyklu rozmów o Polskim Ładzie. "Doszło do nieporozumienia"

YKK Wto Sty 25, 2022 7:32 am

Ale się ten Polsat stara. Za chwile sklonują Gawryluk i Rymanowskiego i prezes będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
Ja_2022

Re: W Polsat News nie będzie cyklu rozmów o Polskim Ładzie. "Doszło do nieporozumienia"

Ja_2022 Wto Sty 25, 2022 7:45 am

Chyba jednak ktoś odkrył, że to już za bardzo śmierdzi TVP Info.
Awatar użytkownika
Tak tylko

Re: W Polsat News nie będzie cyklu rozmów o Polskim Ładzie. "Doszło do nieporozumienia"

Tak tylko Wto Sty 25, 2022 7:57 am

Patrząc na fotografię pana I.Sokołowskiego zastanawiam sie którą stacje obecnie swoim wizerunkiem reprezentujeTVP TVN czy Polsat?
Awatar użytkownika
Gawryluk

Gawryluk Wto Sty 25, 2022 8:42 am

Najważniejsza jest wiarygodność :D
Awatar użytkownika
Hahaha

Hahaha Wto Sty 25, 2022 8:49 am

Ale to jest śmieszne.
Awatar użytkownika
Widz 2

Widz 2 Wto Sty 25, 2022 9:10 am

Oje jej.. O rety!!!... Wielka szkoda!!! Ludzie by sobie posłuchali o Polskim bałaganie, oj ładzie.. i to w PolsInfo, oj Polsacie...taka szkoda!!!.. Uwierzcie mi, już nie oglądam Polsatu, w STU PROCENTACH WOLĘ I OGLADAM TVN24...
Awatar użytkownika
Widz 2

Widz 2 Wto Sty 25, 2022 9:11 am

Oje jej.. O rety!!!... Wielka szkoda!!! Ludzie by sobie posłuchali o Polskim bałaganie, oj ładzie.. i to w PolsInfo, oj Polsacie...taka szkoda!!!.. Uwierzcie mi, już nie oglądam Polsatu, w STU PROCENTACH WOLĘ I OGLADAM TVN24...
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Wto Sty 25, 2022 9:15 am

Ale odrazu krzyki trzeba podnosić na forach
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Wto Sty 25, 2022 9:55 am

Dziennikarze Polsatu mieli opowiadać, jak bardzo się cieszą z możliwości podzielenia się swoimi dochodami z uboższymi rodakami,
ale nikt się nie zgłosił?
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Sty 25, 2022 10:05 am

Prawie uwierzyłem...w "nieporozumienie"
Awatar użytkownika
prezes

prezes Wto Sty 25, 2022 10:10 am

Jeszcze się nie dowiedzieli, że mają...
Awatar użytkownika
Lelek

Lelek Wto Sty 25, 2022 10:14 am

Zyguś Solo znofu strefił przed pisiorami...
Awatar użytkownika
xyz

xyz Wto Sty 25, 2022 10:25 am

Wszystkie

"Tak tylko" napisał(a): Patrząc na fotografię pana I.Sokołowskiego zastanawiam sie którą stacje obecnie swoim wizerunkiem reprezentujeTVP TVN czy Polsat?
Awatar użytkownika
xyz

xyz Wto Sty 25, 2022 10:28 am

tak, tak, coś w tym jest:)
Można się kłaniać, współpracować, czasem (prze)milczeć co trzeba.
No ale na taki tytanik to zaproszenia nie ma co przyjmować.

"Ja_2022" napisał(a): Chyba jednak ktoś odkrył, że to już za bardzo śmierdzi TVP Info.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Sty 25, 2022 11:55 am

A co? "pan" zakazał takich tematów? No tak dobry piesek musi się słuchać rozkazów...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości