[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - W Polsce pojawi się skierowany dla społeczności LGBTQ+ kanał OUTtv

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kop

W Polsce pojawi się skierowany dla społeczności LGBTQ+ kanał OUTtv

Kop Pon Lip 19, 2021 8:05 am

OUT z Polski
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: W Polsce pojawi się skierowany dla społeczności LGBTQ+ kanał OUTtv

Babcia Mówi Pon Lip 19, 2021 8:30 am

No i ok.
Lepsze to niż puszcza tv.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Pon Lip 19, 2021 8:59 am

Jezu, ja jestem tolerancyjny, ale bez przesady, by tworzyć oddzielny kanał dla akiejś niby "społeczności" "LGBTQ+" Proponuję kanał dla ślepych, głuchych, jeżdżących na wózkach,...
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Lip 19, 2021 9:34 am

No i spoko.
Awatar użytkownika
Hgg

Hgg Pon Lip 19, 2021 9:41 am

"Terier" napisał(a): Jezu, ja jestem tolerancyjny, ale bez przesady, by tworzyć oddzielny kanał dla akiejś niby "społeczności" "LGBTQ+" Proponuję kanał dla ślepych, głuchych, jeżdżących na wózkach,...
won
Awatar użytkownika
Twój Zaufany Terapeuta

Twój Zaufany Terapeuta Pon Lip 19, 2021 9:49 am

"Terier" napisał(a): Jezu, ja jestem tolerancyjny, ale bez przesady, by tworzyć oddzielny kanał dla akiejś niby "społeczności" "LGBTQ+" Proponuję kanał dla ślepych, głuchych, jeżdżących na wózkach,...

E tam, bez ujadania. W Polsce jest kanał dla fanów golfa, dla wędkarzy, jest nawet cała stacja tv naziemnej tylko dla jednego prezesa, więc nie ma nic złego że będzie też dla fanów męskich pośladków.
Awatar użytkownika
Meg

Meg Pon Lip 19, 2021 9:54 am

"Społeczność LGBTQ itd" to trochę tak jakby ktoś powiedział że istnieje społeczność szachistów i tenisistów. Ale ok, jak ktoś ma kasę i chce mieć taki kanał, jego sprawa. Nawiasem mówiąc Netflix już to pole w dużym stopniu zagospodarował.
Awatar użytkownika
haha

haha Pon Lip 19, 2021 10:04 am

ten kanał to skok na kasę. Gniazdkowe będzie leciało jod każdego gniazdka kiedy oglądalność będzie wynosić ze 100 osób.......... Coś na czym leci cały czas discovery ze swoim chłam, a pozują na krynicę jakości w kulturze.........
Awatar użytkownika
Amman

Amman Pon Lip 19, 2021 10:55 am

@Terier ...no taki jesteś tolerancyjny, że jprdl lol. Istnieją setki kanałow tematycznych i co kogo obchodzi kolejny, zwłaszcza jeśli ani się nie jest ekspertem od tynku tv, ani grupą docelową
Awatar użytkownika
Przemek

Przemek Pon Lip 19, 2021 10:59 am

Są kanały dla wędkarzy, miłośników kotów - i tak ja traktuje ten kanał ;) Kompletnie mnie to nie obchodzi.
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pon Lip 19, 2021 11:04 am

Proszę nie wrzucać tego kanału do pakietu podstawowego w kablówkach. Nie chcę, aby moje parę groszy z abonamentu przekazywano na ten kanał. Proszę o wrzucenie kanału do osobnego pakietu z treściami dla dorosłych (tam gdzie są już Doracelle czy Brazzersy).
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Lip 19, 2021 11:21 am

i dobrze, dla każdego coś ważnego
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Lip 19, 2021 11:26 am

Gdzie ustawa o zakazie _omopropagandy!?
Awatar użytkownika
Olek

Olek Pon Lip 19, 2021 11:59 am

kolejne miejsce do toczenia beki z teczowych
Awatar użytkownika
Zijka

Zijka Pon Lip 19, 2021 12:09 pm

Bardzo dobrze! Nie rozumiem tego ujadania. Uważam że ten kto chce i kogo na to stać może mieć kanał tematyczny. Mamy kanały muzyczne, religijne, dlaczego nie kanał sprofilowany pod gejów i lesbijki? To wolny kraj przecież.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości