[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - W poniedziałek taksówkarze zaprotestują przeciwko Uberowi. „Na rynku jest miejsce dla różnych rozwiązań”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
podlec

W poniedziałek taksówkarze zaprotestują przeciwko Uberowi. „Na rynku jest miejsce dla różnych rozwiązań”

podlec Pon Cze 05, 2017 8:51 am

W tabelce same plusy dla tradycyjnych taksówek - więc w czym problem? Pewnie sporo drożej, cen nie znam ale ludzie z zasady nie lubią pieniędzy wydawać za dużo.
Jedno mnie denerwuje i dlatego przesiądę się na Ubera - w głowie mi się nie mieści, że grupka szoferów będzie terroryzować miasto tylko z tego powodu bo nie radzą sobie z konkurencją. Goniący ludzie do pracy, z dziećmi do szkół czy przedszkoli, albo do lekarza są zakładnikami kierowców taksówek - nie mam współczucia dla takich chuliganów - mszczących się na słabszych za swoje porażki. A może chodzi o ukaranie niesfornych klientów Ubera? Właśnie dlatego rezygnuję z taksówek. A buspasy tylko w pewnych godzinach są zamknięte dla ruchu normalnymi samochodami...
Awatar użytkownika
Nina

Re: W poniedziałek taksówkarze zaprotestują przeciwko Uberowi. „Na rynku jest miejsce dla różnych rozwiązań”

Nina Pon Cze 05, 2017 9:06 am

Zamiast się użalać nad sobą, zmieńcie technologię. Oprócz tradycyjnego zamawiania przez telefon, potrzebne są aplikacje na telefon. Korzystający z ubera mówią: to jest ryzykowne, bo kierowca często nie zna miasta, ale za to bardzo szybkie i wygodne. Korporacje ruszcie się!
Awatar użytkownika
Anka

Re: W poniedziałek taksówkarze zaprotestują przeciwko Uberowi. „Na rynku jest miejsce dla różnych rozwiązań”

Anka Pon Cze 05, 2017 10:08 am

Jeżdże i będę jeździć Uberem. Po pierwsze, skoro wystawiają rachunki, płacą podatki. Rachunki przychodzą mailem i nie muszę czkać jak Złotówa "narysuje" mi rachunek. Nie muszę mieć przy sobie kart. Opłata jest ściągana z konta. Wiem jaką trasą jechał kierowca, odtworzę sobie na mapie. Szczególnie w obcym mieście. Nie zrobi mi wycieczki po mieście. Nie test oklejony jak wędrowny cyrk. Sąsiedzi nie muszą wiedzieć ile wydaję na taksówki. Szczególnie w dni wolne i nocą jest dużo tańszy od tradycyjnej taksówki. Gubi się tak samo jak tradycyjna Złotów. Jest mitem, że Złotówy znają miasto. Też korzystają z aplikacji.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Cze 05, 2017 10:32 am

Czytałem kiedyś tekst o protestach woźniców przeciwko samochodom w Krakowie, ponad 110 lat temu. Nawet byli ranni.
Awatar użytkownika
Ahmed

Ahmed Pon Cze 05, 2017 10:39 am

Uber jest tanszy, bardziej komfortowy, bardziej innowacyjny. Panowie sobie z tym nie radza i zamiast konkurowac, atakuja, biegaja po politykach i blokuja miast. Szkoda slow...
Awatar użytkownika
PR-PRO

PR-PRO Pon Cze 05, 2017 10:52 am

Rozumiem różnego rodzaju spory, ale Panowie na litość boską zadbajcie trochę o własny wizerunek. Zatrzymania obywatelskie, konszachty z Liroyem, a teraz jeszcze blokujecie Warszawiakom dojazdy do pracy? Gdzie tu sens i logika... Jedno jest pewne - wielu klientow sie od Was odwroci...
Awatar użytkownika
Elka_NTW

Elka_NTW Pon Cze 05, 2017 10:57 am

Ja od dwoch godzin próbuję dowiezc dzieci do szkoły i nie mam zamiar dłużej tolerować zachowań na poziomie troglodytów. Przesiadam się na Ubera. #HateTaxi
Awatar użytkownika
l

l Pon Cze 05, 2017 12:48 pm

Taxi, Taxi Uber Alles!
Awatar użytkownika
Tom

Tom Pon Cze 05, 2017 3:33 pm

Taxi won! Złodzieje I naciagacze! Uber jest cool
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości