[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „W Sieci” artykułem o Sylwestrze Latkowskim walczy z „Wprost” (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kamil

„W Sieci” artykułem o Sylwestrze Latkowskim walczy z „Wprost” (opinie)

kamil Czw Lut 13, 2014 7:14 am

Latkowski to ten sam szkodnik,jak Karnowscy.
Awatar użytkownika
Mira

Re: „W Sieci” artykułem o Sylwestrze Latkowskim walczy z „Wprost” (opinie)

Mira Czw Lut 13, 2014 7:23 am

Zgadzam się z Chrabotą i Stachowiakiem, kogo to obchodzi??? Panowie nawzajem obrzucają się błotem i to im podnieść sprzedaż? Żenujące
Awatar użytkownika
by rzyło sie lepij

by rzyło sie lepij Czw Lut 13, 2014 8:20 am

A czym są okładki i teksty Wprostu i lisweeka nawoływaniem do powszechnej miłości.
Awatar użytkownika
tr

tr Czw Lut 13, 2014 9:09 am

A dlaczego takie info o przeszłości naczelnego ma być informacja "beanzowa"? Jak mówi chrabota. A co, o dziennikarzach nie można pisać? Co to jest? Sami wyciągają co się da. A jeżeli mowa o ich samych to informacja branzowa o której nie powinno się mówić. Jak to mówił sam Latkowski nie ma swiętych krów.
Awatar użytkownika
Zbee

Zbee Czw Lut 13, 2014 9:45 am

Ludzie z przeszłością kryminalną w mediach. Jestem zdecydowanie przeciw.
Awatar użytkownika
Jaś Fasola

Jaś Fasola Czw Lut 13, 2014 10:20 am

Wielu redaktorów w polskich mediach to zwykli złodzieje i krętacze! Ile razy ktoś z was umówił się na jakieś honorarium i po wykonaniu pracy dostał połowę? Toż to zwykłe złodziejstwo! Ile razy ktoś usłyszał- wycena po publikacji? Toż to zwykłe wymuszenie! Ile razy napisał tekst, który nigdy nie został opublikowany, bo redaktorowi się odwidziało, a więc nie dostaliście zapłaty za wykonaną pracę? Złodziejska recydywa!
Awatar użytkownika
mlm

mlm Czw Lut 13, 2014 10:33 am

Mimo wszystko uważam ze ten artykul opisuje nowe informacje w sprawie Latkowskiego i jest ciekawy, radze się zapoznać przed wyrażaniem opinii
Awatar użytkownika
Jacek Zdziwiony

Jacek Zdziwiony Czw Lut 13, 2014 10:56 am

Zgadzam się z mlm, każdy wiedział, że Latkowski coś tam ma za kołnierzem, ale tu na podstawie akt sprawy można śmiało powiedzieć, że był kiedyś kimś w rodzaju gangstera. A sugerowanie, że udzerzenie w Lisa czy Latkowskiego jest walką o czytelnika jest kuriozalne bo potrencjalni wspólni czytelnicy tych pism są poniżej błędu statystycznego. A już pan z Superwizjera, który twierdzi, że teraz ludzie żyją medalem Stocha i sprawą Trynkiewicza pokazuje wyraźnie niezadowolenie, że ktoś śmie odwracać uwagę od szumu medialnego, który ma przykryć okradzenie Polaków z ich pieniędzy w OFE.
Awatar użytkownika
gang

gang Czw Lut 13, 2014 11:44 am

Dziennikarze nie są świętymi krowami! Bardzo dobrze, jak ich brud wychodzi na światło dzienne. Jestem przeciw przemilczaniu i budowania pseudo-solidarności w dziennikarstwie. Rodzinę ma się w domu a nie w pracy. Bronić Trynkiewicza, bo samemu siedziało się w pudle...? To paranoja!
Awatar użytkownika
RE: Jacek Zdziwiony

RE: Jacek Zdziwiony Czw Lut 13, 2014 12:07 pm

To niech "wSieci" pisze o "milionach ukradzonych z OFE", a nie publikuje paszkwile na temat redaktora naczelnego konkurencyjnej gazety. Bo chyba o to w tym chodzi.
Awatar użytkownika
wolf

wolf Czw Lut 13, 2014 1:11 pm

Nie rozumiem argumentacji Jadwigi Sztabińskiej, pewnie dlatego nie kupuję jej gazety. Czy gangster powinien być dziennikarzem? Raczej nie! Pragnę tylko przypomnieć, co się działo po publikacji materiału Mariusza Szczygła o katechetce. Morderczyni nie mogła się nawrócić, a dziennikarz może? Jakiej rozdwojenie środowiskowej jaźni!
Awatar użytkownika
k

k Czw Lut 13, 2014 1:28 pm

Bo to klasyczny nepotyzm. Latkowski to kolega.
Awatar użytkownika
mssr

mssr Czw Lut 13, 2014 2:16 pm

obrońcy latkowskiego reprezentują skrajną demoralizację. niby dlaczego opinia publiczna nie ma prawa wiedzieć kim jest redaktor naczelny jednego z najwiekszych tygodników opiniotwórczych w polsce.
rozumiem, jeśli karnowski nakłaniałby latkowskiego do działań sprzecznych z prawem, a później to nagłaśniał, ale na litość boską to nie przedszkole ;) teraz latkowski stawia się w roli pokrzywdzonego a on skrzywdził się sam własną głupotą. tak na marginesie, powinniśmy się jeszcze dowiedzieć kto go na tym stanowisku obsadził
Awatar użytkownika
jak

jak Czw Lut 13, 2014 2:31 pm

Nawet nie napiszę żeby was obu jebał pies, bo do psów to ja mam jakiś szacunek a do was obu nie mam najmniejszego.
Awatar użytkownika
Redaktor

Redaktor Czw Lut 13, 2014 2:38 pm

Z chęcią bym sie dowiedziała czegos o Latkowskim. Niestety W Siecie często nie sprawdza prostych informacji. Ich redaktorzy nie wyłapuja głupich pomyłek. Nie mówię o manipulowaniu, politykowaniu itp. Chodzi o podstawowy warsztat dziennikarski.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości