WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gośc

Wakacyjne wydania „Alarmu!” zyskały 710 tys. widzów

gośc Wto Sie 27, 2019 6:41 am

szanony panie prezesie pan Jacek kurski powiem szczerze jak kupiłem program telewizyjny na 2 tygodnie to ja widzę tak powtórka programu gotowi do gotowania o godzinie 6.40 i to mi się podobało a teraz to mi się nie podoba bo zlikwidowaliście powtórkę gotowi do gotowania start z 6 40 i przeniesienie na 13.35 i tu zdecydowanie mi się nie podoba teraz od 10 września Bedzie nadal powtarzana familiada a gdzie jest serial wymarzona miłość? nigdzie to mi się nie podoba a teściowe i synowe od 16 września Bedą powtarzana o 13.05 ja proponuje inaczej powtórkę gotowi do gotowania start powrotem powtórka o 6.40 teściowe i synowe na 12.00 powtórkę barwy szczęścia na 11.30 powtórka familiady na 12.35 wymarzona miłość o 13.15 no i wstawić nowy zagraniczny może być nawet turecki serial o godzinie 15.10 poproszę o zmianę decyzji i chce aby ramówka z 9 września 2019 która jest obecnie była inaczej
Awatar użytkownika
gośc

Re: Wakacyjne wydania „Alarmu!” zyskały 710 tys. widzów

gośc Wto Sie 27, 2019 6:47 am

i jeszcze jedno od 9 września nie mogą być powtarzane 2 razy koła fortuny ja proponuje aby była jedna powtórka o godzinie 4.45 z tym ze chce aby o tej godzinie powtarzać pana Rafała Brzozowskiego a norbiego jak Bedą wakacje czyli 8 czerwca i jeszcze jedno panie prezesie od 9 września zlifidować powtórki rodzinki.pl od poniedziałku do piątku o godzinie 11.25 ja chce aby powtarzana rodzinka.pl była w każde soboty o godzinie 15.15 proszę to przemyśleć
Awatar użytkownika
xo

xo Wto Sie 27, 2019 7:20 am

Spokojnie, bez ekscytacji. Wrócą "Barwy szczęścia" to i "Alarmowi" spadnie; ludzie oglądają tylko dlatego, że jest przed "Zniewoloną".
Awatar użytkownika
Lilia

Lilia Wto Sie 27, 2019 7:21 am

Zniewolona to ciągnie, i to ostro. Bo jak nie ma Zniewolonej to oni mają od razu bańkę mniej, Panie Prezesie
Awatar użytkownika
Spike

Spike Wto Sie 27, 2019 8:04 am

Ach ten Alarm, co on zrobi bez „Zniewolonej”?! Wkrótce nastąpi pożegnanie z Katią i nadejdą chude miesiące.
Awatar użytkownika
dfhe

dfhe Wto Sie 27, 2019 10:41 am

eyeryer
Awatar użytkownika
Józef Piłsudzki

Józef Piłsudzki Wto Sie 27, 2019 10:59 am

Co ma Zniewolona do Alarmu głąby? Przecież on leci przed, a nie po. Jak Teleexpressowi wzrosło to też napiszecie, że to dzięki Zniewolonej, bo sporo widzów włącza Jedynkę na 3h przed?
Awatar użytkownika
kojot157

kojot157 Wto Sie 27, 2019 11:02 am

Po prostu w tych wakacyjnych wydaniach nie politykują, co odbija się pozytywnie na programie.

P.S Mirosław Rogalski to mistrz. Powiedział ostatnio : dziękujemy Uwadze...to znaczy dziękujemy za uwagę! :)
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Wto Sie 27, 2019 11:06 am

Widzę, że nie każdy potrafi się pogodzić ze wzrostem Alarmu i argumentują to Zniewoloną :) Tyle, że tendencja wzrostowa tego programu miała już miejsce grubo przed Zniewoloną. Po jej zakończeniu dużo nie spadnie, wspomnicie moje słowa.
Awatar użytkownika
rozbawiony

rozbawiony Wto Sie 27, 2019 12:46 pm

"Pdk" napisał(a): Widzę, że nie każdy potrafi się pogodzić ze wzrostem Alarmu i argumentują to Zniewoloną Tyle, że tendencja wzrostowa tego programu miała już miejsce grubo przed Zniewoloną. Po jej zakończeniu dużo nie spadnie, wspomnicie moje słowa.
Niesamowite, to jak wyniki rosną to są wiarygodne? :))))
Awatar użytkownika
mon

mon Wto Sie 27, 2019 1:30 pm

Wolę iść na spacer niż tyć i narzekać przed telewizorem przed programem, który nic nie wnosi mi do życia.
Awatar użytkownika
patryk

patryk Wto Sie 27, 2019 2:29 pm

Do gośc szanony panie prezesie pan Jacek kurski powiem szczerze jak kupiłem program telewizyjny na 2 tygodnie to ja widzę tak powtórka programu gotowi do gotowania o godzinie 6.40 i to mi się podobało a teraz to mi się nie podoba bo zlikwidowaliście powtórkę gotowi do gotowania start z 6 40 i przeniesienie na 13.35 i tu zdecydowanie mi się nie podoba teraz od 10 września Bedzie nadal powtarzana familiada a gdzie jest serial wymarzona miłość? nigdzie to mi się nie podoba a teściowe i synowe od 16 września Bedą powtarzana o 13.05 ja proponuje inaczej powtórkę gotowi do gotowania start powrotem powtórka o 6.40 teściowe i synowe na 12.00 powtórkę barwy szczęścia na 11.30 powtórka familiady na 12.35 wymarzona miłość o 13.15 no i wstawić nowy zagraniczny może być nawet turecki serial o godzinie 15.10 poproszę o zmianę decyzji i chce aby ramówka z 9 września 2019 która jest obecnie była inaczej

A ja proponuje ci więcej nie pić. Kogo obchodzi, że tobie sie coś nie podoba w ramówce. Oni maja to gdzieś. Szczególnie że to programy ranne lub południowe gdzie jest mała oglądalność. Ich nie interesuje Twoje zdanie. I na pewno cie nie posłuchają. Ale nie powiem układanie ramówki miałbyś obcykane.
Ale wyluzuj...
Awatar użytkownika
mikaś

mikaś Wto Sie 27, 2019 2:34 pm

Do Józef Piłsudzki']Co ma Zniewolona do Alarmu głąby? Przecież on leci przed, a nie po. Jak Teleexpressowi wzrosło to też napiszecie, że to dzięki Zniewolonej, bo sporo widzów włącza Jedynkę na 3h przed?

Alarm oglądaja dlatego, że po Wiadomościach nie zmieniają kanału i oczekują na Zniewoloną. Po drodze jest pogoda i własnie Alarm...
Głąbie...
Awatar użytkownika
Jaga500

Jaga500 Wto Sie 27, 2019 6:31 pm

Z przykrościa odebrałam jeden z programów "Alarmu", nadawanego ok. godz. 20, w którym pokazano nagranie kobiety używającej okropnie wulgarnyvh krzyków wobec dzieci, a także w innym, wobec starszej osoby. O tej porze powinno być to wręcz zabronione i o to apeluję do Pana Prezesa Kurskiego.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości